Artykuły w kategorii: Zdrowe odżywianie i diety

1: Bieganie a dieta
Przewietrz się, to ci dobrze zrobi! – powiedzenie stare jak świat po raz kolejny udowadnia zawartą w nim prawdę. Udowodnić jego ponadczasową wartość może każdy, kto biega – dla sportu, dla przyjemności i dla zrzucenia zbędnych kilogramów.

2: Szczupła sylwetka – jak o nią dbać oraz gdzie szukać informacji na jej temat?
Posiadanie zgrabnego ciała to marzenie wielu kobiet. Niestety, zdecydowanie łatwiej jest przybrać na wadze niż zgubić zbędne kilogramy i wyrobić mięśnie. Wszystko jest jednak możliwe, jeżeli tylko dołoży się wszelkich starań.

3: Leczenie w kriokomorach, co to takiego?
Dzisiejszy świat w szybkim tempie idzie bardzo do przodu. Niegdyś nie wyobrażano sobie leczenia różnych schorzeń niczym innym jak, tylko poważnym zabiegiem chirurgicznym.

4: Tabletki odchudzające – czy naprawdę są skuteczne?
„Tabletki odchudzające – tylko nasz preparat pozwoli ci szybko stracić na wadze!”, „Nasz suplementy odchudzające sprawią, że w ciągu miesiąca stracisz aż 10 kg!” - z pewnością nie raz słyszałaś różne tego typu slogany. Jednak czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym ile jest w nich prawdy?

5: Miej odwagę i stań na wagę
Już ponad 51% mieszkańców Europy zmaga się z nadwagą i otyłością. W Polsce odsetek osób kwalifikujących się do grupy otyłych przekracza 20%. Ich liczba rośnie w dramatycznym tempie.

6: Zdrowa dieta latem
Jak dbać o formę latem? Wszystko zależy od temperatury, warto jednak ograniczyć swoją obecność na siłowni na rzecz ćwiczeń aerobowych – lato to doskonały okres, by biegać, jeździć na rowerze czy też pływać.

7: Przygotuj organizm na deszczową pogodę
Mimo kalendarzowej wiosny od kilku tygodni za naszymi oknami częściej niż słońce widujemy ciemne chmury, ulewne deszcze, a nawet grad. Fakt ten z pewnością nie ma dobrego wpływu na nasze samopoczucie, co więcej – duża wilgoć i niewielkie ilości światła słonecznego sprawiają, że spada odporność naszego organizmu.

8: Mleko jest zdrowe
Zawsze chcemy swoim bliskim, a przede wszystkim swoim dzieciom dawać to co najlepsze. Dlatego też tak dokładnie słuchamy lekarzy, oglądamy programy mówiące o zdrowym odżywianiu, a do tego wszystkiego cały czas staramy się czytać odpowiednie książki i śledzić najnowsze wyniki badań w tym temacie.

9: Jak długo powinno trwać karmienie piersią?
Nie od dziś wiadomo, że mleko matki to najlepsze rozwiązanie dla każdego malucha. Nic więc dziwnego, że przeważająca większość młodych matek decyduje się karmić nowo narodzone dzieci piersią.

10: Dbaj o zęby z Orbit
Gumy do żucia chętnie są kupowane przez osoby, które lubią dbać o zęby. Specjalistyczne, miętowe gumy do żucia bez zawartości cukru wyśmienicie pielęgnują zęby.


Strona 1 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
© 2011 Artykulis.pl