W jakich sytuacjach przydają się figi wyszczuplające?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: optiner

Czytano: 423 razy | Kategoria: Zdrowie i uroda | Ilość słów: 331 | Data: Wed, 28 Nov 2012 | 3 komentarzy

Nierzadko zdarza się tak, że szykujemy się do jakiegoś wielkiego wyjścia, przymierzamy sukienkę i nie do końca jesteśmy zadowolone z ostatecznego efektu. Sukienka marszy się, eksponuje brzuch, tu i ówdzie uwydatnia jakiś wałeczek.

Wato być na taką sytuację przygotowanym. Nie zawsze da się osiągnąć wymarzoną sylwetkę z dnia nadzień. Dlatego każda z nas powinna posiadać w swojej szafie chociaż jedne majtki wyszczuplające. Majtki takie spłaszczają brzuch, modelują boczki, sprawiają, że sylwetka w nich wygląda smukło i atrakcyjnie. Dokładnie przylegają do ciała. Nie ma więc obaw, że zostaną dostrzeżone pod linią sukienki. Szyte są w zasadzie z dwóch rodzajów tkanin: bawełny z dodatkiem licry lub poliamidu z domieszka elastanu.

1226282_me_lounging_2.jpgFigi wyszczuplające są też bardzo często wybierane przez kobiety, które niedawno urodziły dziecko i chcą po porodzie wrócić do dawnej sylwetki. Doskonała dla ich potrzeb są dwurozmiarowe figi. Nadają się one także dla kobiet, które intensywnie się odchudzają. Można w nich bowiem chodzić zarówno w momencie podjęcia kuracji odchudzającej jak i po jej zakończeniu. Ich górna część jest wyposażona w tradycyjne haftki, które pozwalają na regulacje rozmiaru i dopasowanie ich do aktualnej figury. Wszyty w majtki szeroki pas gumy pozwala doskonale modelować linią talii. Tego typu bielizna sprawdzi się na eleganckich wyjściach założona pod wieczorową sukienkę. Jest też dobrym rozwiązaniem, kiedy chcemy wbić się w obcisłe dżinsy. Równie dobrze możemy jednak nosić ją również na co dzień. Dzięki temu każde ubranie będzie na nas dobrze leżało. Nie będziemy musiały obawiać się, ze nasz brzuszek będzie odstawał lub też że pod obcisłą Buzka pojawią się wałeczki. Zastosowane w bieliźnie tkaniny są przyjazne w dotyku.Można je bez problemu wielokrotnie prać bez szkody dla ich jakości. Tego typu bielizna zazwyczaj oferowana jest w kolorach klasycznej bieli, czerni lub też cielistego beżu. Po ich założeniu każda kobieta stając przed lustrem może być zadowolona z ogólnego efektu i poczuć się pewnie i seksownie.

Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl