Ubranie idealne na Boże Narodzenie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Dominik

Czytano: 437 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 378 | Data: Mon, 8 Dec 2014 | 0 komentarzy

Na każdym kroku widzimy już oznaki zbliżających się wielkimi krokami świąt bożonarodzeniowych. W tym okresie mamy sporo na głowie – kupujemy prezenty dla najbliższych, robimy porządki oraz przygotowujemy potrawy na świąteczny stół.

W natłoku obowiązków często zapominamy o sobie i kilka godzin przed przyjściem gości zdajemy sobie sprawę z tego, że oczywiście nie mamy się w co ubrać.

Nie popełnij tych błędów!

Święta to okres niezwykły, który spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Często to jedyny czas w roku, kiedy rodzina spotyka się w komplecie. Dlatego zawsze zależy nam, aby na takich spotkaniach wypaść jak najlepiej. Z kuchni rozchodzą się piękne zapachy, a stół jest pięknie przykryty. Nie chcemy, aby jakikolwiek drobiazg zepsuł nam ten radosny czas. Okazuje się, że nieodpowiednio dobrane ubranie może sprawić, że oczy wszystkich gości będą zwrócone na nas, a nasz strój komentowany jeszcze przy kilku najbliższych okazjach. Przede wszystkim nie odsłaniajmy zbyt wiele ciała. Nawet jeżeli w mieszkaniu jest bardzo ciepło, to spódniczki mini oraz szorty nie są odpowiednim ubraniem na Wigilię. Na naszą niekorzyść mogą zadziałać także zbyt duża liczba dodatków. Kierujmy się podstawową zasadą – nie możemy błyszczeć bardziej niż choinka. Ubranie na uroczyste spotkanie przygotujmy odpowiednio wcześnie, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnych niespodzianek w postaci niedopranej plamy na bluzce czy dziury w ostatnich rajstopach.Elegancko i szykownie

Wybierając strój na święta sięgnijmy po strój, w którym będziemy się czuć wygodnie i komfortowo. Pamiętajmy, że w tym okresie sporo czasu spędzamy przy stole, dlatego nie warto ryzykować zakładania sukienki, która jest rozmiar za mała. Najbardziej optymalny będzie elegancki i stylowy strój, który nie powinien być przesadnie ekstrawagancki. Nawet jeżeli kolacja odbywa się u nas w domu, to pod żadnym pozorem nie powinniśmy przyjmować gości w domowych ubraniach. Panowie mogą klasycznie pojawić się w garniturze, a ciekawym, świątecznym akcentem może być czerwony krawat. Kobiety w czerwieni również prezentują się niezwykle pięknie, podobnie jak w niezastąpionej małej czarnej. Dopełnieniem stroju będą dodatki, jednak pamiętajmy o zachowaniu umiaru. Kolorem, który kojarzy nam się z Bożym Narodzeniem jest złoto, które idealnie współgra z czernią, granatem oraz ciemną czerwienią.


Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl