Stylizacja jaką oferuje moda strettwearowa

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Dominik

Czytano: 589 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 267 | Data: Fri, 11 Oct 2013 | 11 komentarzy

W dzisiejszych czasach młode pokolenie tworząc stylizacje garderoby chce podkreślić swoją osobowość a przy tym znaleźć niepowtarzalny styl. Nie jest sztuką stworzyć stylizację odpowiadającą trendom współczesnej mody korzystając z oferty koncernów odzieżowych, które polecają masową produkcję.

Żeby stać się widocznym na tle tłumu trzeba koniecznie  skorzystać z niekonwencjonalnych rozwiązań jakie proponuje ciesząca się ogromną popularnością na całym świecie i niedawno wprowadzona na polskie salony moda strettwearowa.

Moda strettwearowa wywodzi się z połączenia charakterystycznych elementów kultury hip hopowej, japońskiego stylu ulicznego ze stylem charakterystycznym dla mody haute couture. Jej fundamentem jest przekroczenie barier klasycznych kanonów mody i łączenie ze sobą odzieży eleganckiej ze sportową. Stylizacje mody ulicznej charakteryzują się wyjątkową swobodą, buntem, fantazją i świeżym spojrzeniem młodego pokolenia. Łamanie kanonów mody poprzez umiejętne łączenie poszczególnych elementów garderoby dają nieograniczone możliwości tworzenia niepowtarzalnych stylizacji.

Trendy jakie proponuje współczesna moda strettwearowa pozwala łączyć bluzy i dresy sportowe z klasycznymi dodatkami. Dziś nawet na „wielkich salonach” nie jest już w stanie nikogo zaskoczyć widok kobiety ubranej w spodnie dresowe z elegancką koszulą i wysokimi, jaskrawymi szpilkami. Moda strettwearowa to przede wszystkim sposób pokazania swojej niepokornej osobowości ceniącej niepowtarzalność i buntującej się przeciw istniejącym zasadom.

Mówiąc o modzie ulicznej nie sposób pominąć dodatków do garderoby, które uzupełniają w charakterystyczny sposób całą stylizację. Sportowe obuwie łączone z eleganckim strojem, szaliki, plecki, czapeczki to wyznacznik trendów jakimi kieruje się niepokorna moda strettwearowa pełna niedomówień, zaskoczenia i oryginalnych rozwiązań. Właśnie dla tego dość trudno idealnie odwzorować jej charakterystyczną stylizację a łatwiej samodzielnie stworzyć indywidualny  dla siebie styl.

Stylizacja męska czy damska? Zastanów się. Sprawdź ten blog:
http://lajfstajl.com.pl/niby-damskie-ale-tez-i-meskie/Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl