Największe modowe błędy w czasie lata

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Dominik

Czytano: 657 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 361 | Data: Tue, 24 Sep 2013 | 10 komentarzy

Największe błędy, jakie popełniają kobiety w czasie lata są szeroko omawiane na blogach modowych oraz na łamach prasy. Moda uliczna bowiem przeniosła się na blogi i na portale internetowe.

Przykładem kardynalnego błędu, jaki popełniamy w czasie lata jest zakładanie zbyt małych i obcisłych rzeczy. Wielki brzuch wylewający się ze zbyt małej bluzki nie jest tym, co jest błędem. Niedopuszczalne jest zdejmowanie ubrań w czasie największego upału, czyli wchodzenie do autobusu bez koszulki w wydaniu męskim jest bardzo źle widziane w każdym miejscu.

Podobno Polacy najbardziej znani są z zakładania skarpet do sandałów – moda uliczna tego nie przewiduje w żadnym wypadku. Zakładanie skarpetek do sandałów jest dopuszczalne jedynie w górach, podczas pieszych wędrówek, kiedy ubieramy się w ubrania wręcz hippisowskie i tylko wtedy. Założenie sportowych sandałów i do tego białych skarpet jest czymś, po czym można poznać każdego rodowitego Polaka za granicą.

Ekstremalne wydanie takiej modowej wpadki to podciąganie białej długiej sportowej skarpety prawie pod kolana, co przywodzi skojarzenia z damskimi pończochami lub podkolanówkami. Dlaczego nie nosić czarnych ubrań latem? Czarne ubrania to ta część odzieży, która w czasie upałów powinna zdecydowanie pozostać w naszych szafach.

Warto w czasie upalnego lata ubrać się na kolorowo nie tylko ze względów praktycznych, ale także ze względu na to, że kolorowe ubrania przyciągają wzrok, sprawiają, że wyglądamy młodziej i bardziej świeżo. Warto więc zainwestować w żywienie swojej garderoby i lato jest idealnym na to momentem. Względy praktyczne, które przemawiają za zrezygnowaniem z czarnych kolorów to na przykład fakt, że czarny kolor przyciąga niesamowicie promienie słoneczne i człowiek ubrany na czarno szybciej się nagrzewa.

Ponadto, czarny kolor w lecie nigdy nie jest modny - czerń nie pojawia się na wybiegach żadnego projektanta w czasie prezentowania letnich kolekcji. Każda kobieta w czarnym kolorze wygląda dość ponuro, czarny dodaje ciężkości. Nie warto zakładać czarnych sukienek na plażę – brakuje dobrych propozycji w czarnym kolorze na taką okazję. Warto o tym pamiętać kupując kolejną czarną kreację.

Poznaj kobietę, która żadnych błędów się nie boi:
http://elifestyle.pl/kim-jest-wdowa/Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl