Moda streetwearowa jesienią 2013

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Dominik

Czytano: 564 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 410 | Data: Tue, 24 Sep 2013 | 10 komentarzy

Jeśli chcesz być modna jesienią 2013 roku, musisz pamiętać o kupnie odatków, które obecnie szumnie są pokazywane na wybiegach mody w najważniejszych miastach modowych - w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie.

Modne będą przede wszystkim wszelkiego rodzaju wzorki zwierzęce, a także krata, która może występować w najróżniejszych kolorach i płaszcze, również w szkocką kratę. Moda będzie także wzrastająca w siłę na naszych ulicach moda streetwearowa. Do mody wrócą także golfy, które w ostatnich czasach bezpotomnie zniknęły z naszych szaf i ze sklepowych półek.

Golfy będą dobrze widziane niemal w każdej odmianie – od wąskich i przylegających, po obszerne, z szerokimi kołnierzami, które będą wisiały na całej długości swetra. Istnieje kilka sposobów noszenia golfów. Ponadto, nowością będzie żółty płaszcz - będzie to prawdziwy hit tej jesieni, zaadaptowała go nawet moda streetwearowa. Pojawi się także po raz pierwszy coś takiego jak puchaty sweter o wielkim rozmiarze. Jesień,  jak widać, będzie należała do ubrań ciepłych, obszernych, przytulnych. 

Swetry będą miały także często frędzle. Powrotem będzie także noszenie butów oxfordów, które wracają po kilku latach nieobecności. Ubrania, które są modne w ostatnich czasach zazwyczaj są odkrywcze i lubiane przez większość współczesnych kobiet. Jednakże czasami także warto spojrzeć nieco krytycznym okiem na to co obecnie jest najbardziej modne i sprawdzić, czy na pewno wyglądamy w tym korzystnie.

Często kobiety kierują się owczym pędem i wybierają to co najbardziej modne. Nie jest to pozytywne zjawisko, bo w niektórych rzeczach dobrze jest tylko i wyłącznie modelkom. Na przykład bardzo modne w ostatnich czasach spodnie w kwiaty to hit sprzed dziesięciu lat. Mimo to sklepy obecnie zapełniają się z powrotem tym fasonem.  Jest to taki fason spodni, który jest dobry tylko dla kobiet, które są niesamowicie szczupłe.

Spodnie w kwiaty, nawet jeśli są to obcisłe rurki, pogrubiają niesamowicie i sprawiają, że kobieta wygląda nagle na około dziesięć kilogramów więcej. Inny rodzaj bardzo modnych w ostatnich czasach rzeczy, które niekoniecznie mogą dobrze wyglądać na każdej kobiecie to ubrania vintage, bardzo grzeczne, jakby zabrane z szafy naszej babci. Są to ubrania, w których w rzeczywistości wyglądają dobrze tylko kobiety, które z natury nie mają urody szarej myszki.

Interesujesz sie modą uliczną w stylu hip-hop? Koniecznie sprawdź ten wpis:
artelis.pl/artykuly/56917/Co-sie-zmienilo-w-hip-hopiePodpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl