Jak dobierać torebki do ubrań?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: karolka

Czytano: 767 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 333 | Data: Wed, 2 May 2012 | 2 komentarzy

Torebki to nieodłączny element garderoby każdej kobiety. Poza funkcją użytkową, odpowiednio dobrane torebki pełnią również, bardzo istotną funkcję estetyczną.

Torebki są dopełnieniem wizerunku dla każdej kobiety. Ogólnie przyjęta zasada, to dobór koloru torebki pod kolor butów, a także dobór odpowiedniego typu, z przeznaczeniem na daną okazję, aczkolwiek od pewnego czasu odchodzi się już od tej zasady. Dla kobiety dbającej o szczegóły i przywiązującej dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego, a także starannej w dobieraniu stroju, odpowiednia torebka wieńczy niejako dzieło. Musi zatem doskonale współgrać z resztą garderoby.

Wiele kobiet posiada całkiem okazałe, w swojej liczebności, kolekcje torebek - do każdych butów i na każdą okazję. Sama podczas ostatnich porządków naliczyłam ich kilkanaście, z czego co najmniej połowę zdecydowałam się rozdać wśród koleżanek. Od dużych pojemnych toreb, po maleńkie torebeczki kopertówki przydatne w szczególności na różnego rodzaju przyjęciach. Od tych noszonych w dłoni, po te zarzucane na ramię, w tym torby na laptopa - oczywiście nie te standardowe, ale dopasowane odpowiednio do stylu noszącej je kobiety. Wśród różnorodności modelów, typów, materiałów, faktur i bogatej gamy kolorystycznej, niewprawiony łatwo może się pogubić.

Modna kobieta powinna być na bieżąco z ową "torebkową modą" i nigdy nie może lekceważyć doboru odpowiedniej torebki do swojego stroju. Niejednokrotnie przydatne uwagi na ten temat możemy usłyszeć chociażby w porannym programie „Dzień dobry TVN”, w którym to p. Jacykow ocenia stylizacje widzów, wybiera najciekawszą i nie zastanawia się długo nad krytyką dobranych dodatków.

Można nawet tu śmiało sparafrazować: "pokaż mi jaką masz torebkę - a powiem ci kim jesteś". Zapewne większość z nas - kobiet - wyjdzie na dość chaotyczne, biorąc pod uwagę trud, z jakim udaje nam się znaleźć w niej kluczyki czy chociażby komórkę. Ale trzeba nam to po prostu wybaczyć.Podpis

Karolina K.


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl