Artykuły w kategorii: Moda

41: Bielizna to doskonały prezent na różne okazje
Dla mamy, dla siostry, dla przyjaciółki, dla dziewczyny, dla żony – bielizna będzie doskonałym prezentem dla każdej z nich. Może być oczywiście także dobrym prezentem dla mężczyzny.

42: Współczesna moda
Włosi i Francuzi uchodzą za najlepiej ubrany naród w Europie. Nikogo na półwyspie Apenińskim nie dziwi fakt, że mężczyźni wydają więcej gotówki na stroje, buty i kosmetyki niż przeciętna kobieta.

43: Stylizacja jaką oferuje moda strettwearowa
W dzisiejszych czasach młode pokolenie tworząc stylizacje garderoby chce podkreślić swoją osobowość a przy tym znaleźć niepowtarzalny styl. Nie jest sztuką stworzyć stylizację odpowiadającą trendom współczesnej mody korzystając z oferty koncernów odzieżowych, które polecają masową produkcję.

44: Polski dres a streetwear
Polski dres najczęściej kojarzy się z białymi skarpetkami w klapkach, zniszczonymi dresami, ogolonymi głowami, pałkami bejsbolowymi, agresywnymi kibicami i brakiem kultury osobistej.

45: Moda streetwearowa dla młodego pokolenia
Odpowiedzią na potrzeby młodych, zbuntowanych przeciwko obowiązującym kanonom ludzi jest propozycją jaką oferuje moda streetwearowa. Odbiegająca od klasycznych zasad kreowanych przez trendy obowiązującej mody podąża za swobodą i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.

46: Trendy jakie oferuje moda streetwearowa
Od niedawne na polskich ulicach przede wszystkich wśród młodych osób zaczyna królować moda streetwearowa. Jak niektórzy twierdzą ten wyjątkowo oryginalny trend mody odzieżowej podkreśla nonszalancję oraz nietuzinkowe rozwiązania jakie cenią młodzi ludzie.

47: O srebrnych ozdobach
Srebrna biżuteria jest jedną z najbardziej popularnych, najchętniej noszonych przez wszystkie kobiety. Wisiorki srebrne czy też srebrne pierścionki stanowią nasze codzienne dodatki, z którymi często bardzo niechętnie się rozstajemy.

48: Największe modowe błędy w czasie lata
Największe błędy, jakie popełniają kobiety w czasie lata są szeroko omawiane na blogach modowych oraz na łamach prasy. Moda uliczna bowiem przeniosła się na blogi i na portale internetowe.

49: Moda uliczna lat dziewięćdziesiątych
Moda uliczna lat dziewięćdziesiątych pozostawiła po sobie mnóstwo propozycji, które są tak naprawdę kultowe, o czym nie każdy z nas dziś wie. Buty z zamszu, zwłaszcza takie, które sięgają za kolano i które łączone są razem z krótką spódniczką to właśnie moda pochodząca wprost z lat dziewięćdziesiątych.

50: Moda w Polsce na ulicy
Pod względem modowym Polacy coraz mniej odstają od swoich zachodnich sąsiadów. Wystarczy spojrzeć na ulicę. Szczególnie kobiety doceniają wagę wyglądu co rzuci się każdemu z nas w oczy.


Strona 5 z 19
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]  
© 2011 Artykulis.pl