Artykuły w kategorii: Moda

11: Rodzaje damskich torebek
Kobieta bez torebki to jak rycerz bez miecza. Kobiece torebki są obiektem wielu żartów, czasem wręcz kpin mężczyzn, która z pań nie słyszała chociaż raz ,,masz w tym śmietniku dosłownie wszystko” (czasem rzeczywiście tak jest).

12: Rodzaje damskich torebek
Kobieta bez torebki to jak rycerz bez miecza. Kobiece torebki są obiektem wielu żartów, czasem wręcz kpin mężczyzn, która z pań nie słyszała chociaż raz ,,masz w tym śmietniku dosłownie wszystko” (czasem rzeczywiście tak jest).

13: Typy damskich spódniczek
Spódniczki i sukienki są stare jak świat. Jeszcze sto lat temu rzadko która kobieta nosiła spodnie, a są takie kultury, gdzie do dzisiaj jest to nie do pomyślenia. Nic więc dziwnego, że w trakcie stuleci istnienia mody kobiecej, powstało mnóstwo typów spódniczek.

14: Kapelusz idealny
Kapelusze są uniwersalnym nakryciem głowy, bowiem przydają nam się zarówno latem, jak i zimą. Producenci oferują nam różne modele kapeluszy, które doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach.

15: Moda na muchy
Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zakładanie muszki. Kiedyś były one wyznacznikiem konserwatywnej klasyki, dziś coraz bardziej kojarzą się ze stylizacjami typu casual. Podpowiadamy zatem, w jakich sytuacjach założyć muchę, a kiedy lepiej jej unikać.

16: Garnitury na co dzień i na specjalne okazje
Są wyznacznikiem klasy i elegancji, przydają się na różne okazje. Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie przynajmniej jeden garnitur, z którego będzie mógł skorzystać. Warto jednak zadbać, aby był odpowiednio dopasowany naszych potrzeb i przede wszystkim sylwetki.

17: Budowlana moda na salonach
„Chytry dwa razy traci”, głosi jedno z porzekadeł. Świat mody nie nobilituje wyłącznie estetyki, ale również funkcjonalność i jakość wykonania odzieży. Właśnie dlatego coraz większą estymą są darzone firmy, które swoimi produktami udowadniają, że trwałość ubrań to nie tylko mrzonki na sloganach reklamowych.

18: Gdzie kupować ubrania?
Zakupów ubrań dokonujemy od czasu do czasu. W większości wtedy, gdy czegoś potrzebujemy, coś się nam zniszczyło, wyszło z mody lub po prostu zauważyliśmy w sklepie gustowną rzecz i postanowiliśmy ją mieć.

19: Sukienka na romantyczną kolację - jaka powinna być?
A więc udało się! Doczekałyśmy się zaproszenia na romantyczną kolację i wiele wskazuje na to, że nie będzie to jedyny romantyczny posiłek, jaki dane nam będzie zjeść.

20: Klasyka zawsze w modzie – 5 klasycznych ubrań, które powinna mieć w szafie każda kobieta
Niedługo wyprzedaże, ale gabloty poszczególnych sklepów z odzieżą damską już bardzo często kuszą modnymi, ‎jednosezonowymi, nowościami.


Strona 2 z 19
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]  
© 2011 Artykulis.pl