Artykuły w kategorii: Moda

151: Jaki kostium kąpielowy?
Już niedługo lato – czas na urlop, wyjazd nad jezioro lub nad morze. A jeśli nie da rady, to chociaż na basen miejski pod chmurką. Jak zawsze, my – kobiety, mamy ten sam problem: w co ja się ubiorę?

152: Jak wybrać damskie majtki?
Wydawać by się mogło, że to tak banalna sprawa, że każdy wie, jak to się robi. A tymczasem jest zupełnie inaczej. Tak prosty wybór jak wybór majtek może okazać się chybiony. Na dodatek możemy być tego zupełnie nieświadomi.

153: Wygoda przede wszystkim
Mówi się, że jak chodzi o buty, najważniejsza jest przede wszystkim wygoda. Czy rzeczywiście tak właśnie jest w rzeczywistości? Eksperci z zakresie ortopedii twierdzą, że tak i, że gdy wybieramy obuwie, powinniśmy się przede wszystkim zastanowić nad tym, jak wpłynie na nasze stopy.

154: Najmodniejsze czółenka
W tym sezonie bardzo modne są półbuty na wysokim obcasie. I przyznać trzeba, że to takie właśnie czółenka są najlepszym sposobem na wyrażenie elegancji i klasy, a każda kobieta, która założy ten typ buta będzie się prezentować idealnie i bardzo naturalnie.

155: Najchętniej kupowane obuwie
Każdy człowiek ma inny gust – od tego zależy, w jakie rzeczy się ubieramy, co takiego lubimy na sobie nosić, a czego wprost nie cierpimy.

156: Nadruki na modnych eko-torbach
Zmieniające się trendy w modzie wpływają na nasz styl życia. Od jakiegoś czasu obserwujemy modę na ekologiczne funkcjonowanie, wyrażające się na szereg różnych sposobów, od sprzątania ziemi, stosowania naturalnych kosmetyków, po zakładanie ubrań ekologicznych, dopełnionych gadżetami z tegoż samego materiału.

157: Jak dobierać torebki do ubrań?
Torebki to nieodłączny element garderoby każdej kobiety. Poza funkcją użytkową, odpowiednio dobrane torebki pełnią również, bardzo istotną funkcję estetyczną.

158: Klasyczne i ponadczasowe baleriny
Baleriny to jedne z najpopularniejszych damskich butów. Nie ma chyba kobiety, która choć raz nie miałaby ich na sobie. Co stanowi tajemnicę ich sukcesu?

159: Kalosze - arystokratyczny sposób na deszczowe dni
Kalosze to praktyczne obuwie chroniące nas przed niepogodą. Obecnie buty te to modne i funkcjonalne uzupełnienie stroju. Warto poznać barwną historię tego obuwia.

160: Wiekowe buty młodych ludzi
Królują na nogach nastolatków, celebrytów i sportowców. Uwielbiane i noszone przez wszystkich niezależnie od wieku. Trampki to buty nie do zdarcia.


Strona 16 z 19
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]  
© 2011 Artykulis.pl