Artykuły w kategorii: Moda

141: Ponadczasowe legginsy
Co jakiś czas w modzie powracają różne zapomniane trendy. Legginsy powróciły na wybiegi po 2005 roku i chyba już na zawsze zostaną w świadomości kobiet jako ponadczasowa część damskiej garderoby.

142: Już mi niosą suknię z welonem... i buty
Ślub to dla wielu kobiet najpiękniejszy dzień w życiu, do którego długo i starannie się przygotowują. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nawet to, co nie rzuca się w oczy.

143: Nie bój się zamszowych butów!
Po raz kolejny spodobały ci się zamszowe buty i nie mogłaś oderwać od nich wzroku? Po raz kolejny wyszłaś ze sklepu smutnie się za nimi oglądając? Pomyślałaś, że nie są praktyczne i zaraz się ubrudzą? Dowiedz się jak o nie dbać i wracaj do sklepu!

144: Buty z dostawą do domu
Kobiety kochają kupować buty. Sprecyzujmy, kochają wychodzić ze sklepu z pudełkiem pachnących nowością szpilek bądź balerin. Nie cierpią natomiast błąkać się cały dzień od jednego sklepu obuwniczego do drugiego z coraz mniejszą nadzieją na to, że coś znajdą.

145: Bliżej nieba, czyli o koturnach
To, co kiedyś było modne, powraca co kilka lat, by na nowo zawojować światowe wybiegi mody i kobiece szafy. Tak też dzieje się z koturnami, które co jakiś czas stają się prawdziwym hitem lata.

146: Emu - z australijskich plaż na podbój świata
Są buty, które mają swoich zwolenników i przeciwników. Uwielbiają je tłumy na całym świecie, ale są osoby, które ich nie cierpią. Być może nienawiść do tych butów, wynika z podróbek, które zalewają rynek obuwniczy. A jakie są naprawdę buty Emu?

147: Mały biust to nie problem
Duży i kształtny biust to marzenie każdej kobiety. Nie każda przedstawicielka płci pięknej zgadza się z twierdzeniem, że małe jest piękne. Nie każda kobieta ma tyle odwagi, żeby poddać się operacji plastycznej, ale na szczęście istnieją sposoby na to, żeby nieinwazyjnie sprawić wrażenie, że biust jest większy.

148: Trzy najbardziej kobiece rzeczy na świecie
„Seksapeal to nasza broń kobieca” - wie to każda kobieta. Wiedziały to już kobiety przed tysiącami lat, kiedy nakładały na usta czerwony barwnik, który później ewoluował do postaci szminki. Oprócz czerwonych ust, typowo kobiecymi atrybutami są pończochy oraz szpilki, czyli pantofle na wysokim, cienkim obcasie.

149: Lolita fashion
Każdy dorosły ma w sobie dziecko. Każda kobieta ma w sobie dziecko i wcale nie chodzi o to, że jest w ciąży. Moda na lolita fashion jest teraz szczególnie popularna w Japonii, ale znają ją także kobiety w Ameryce oraz w Europie.

150: Jaka bielizna na lato?
Latem nasze ciało wymaga szczególnego traktowania. I nie chodzi tylko o zapewnianie mu odpowiednich zabiegów kosmetycznych, ale także o noszenie odpowiednich ubrań i tego, co pod ubraniem.


Strona 15 z 19
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]  
© 2011 Artykulis.pl