Artykuły w kategorii: Moda

91: Czas na zmiany
Po Wielkanocnych zawirowaniach pogodowych od jakiegoś czasu wiosna zawitała do nas na dobre. Czas najwyższy zmienić swoją garderobę.

92: Czy seksowna bielizna męska jest naprawdę seksowna?
Obserwujemy prawdziwą rewolucję płciową. Doczekaliśmy czasów, w których coraz częściej mężczyźni mają znacznie więcej kosmetyków i ciuchów, niż ich partnerki. Czy jednak nie jest trochę tak, że im bardziej mężczyzna się stroi i pielęgnuje, tym mniej ponętny jest dla płci przeciwnej?

93: Botki różnego rodzaju
Nie da się określić jednym słowem jakie botki możemy wybierać. Są ich różne rodzaje. Wiele fasonów jest uniwersalnych i pasuje do każdej stylizacji. Jednak zdarza się, że oczywiście botkami można popsuć nasz wygląd. Przykładowo podstawowymi błędami jest dobieranie ciężkich botków do eleganckich kreacji na bale. Tego nigdy nie róbmy.

94: Buty na każdą porę i okoliczność
Bez wątpienia bez butów świat kobiet wyglądałby zupełnie inaczej. One nadają jemu kolorów i pozytywnych barw. Szczególnie osobom, które wręcz kolekcjonują buty damskie i nie mogą sobie wyobrazić miesiąca bez zakupu nowej pary. A mają w czym wybierać i przebierać. Do ich dyspozycji są zarówno sklepy internetowe jak i tradycyjne.

95: Zewnętrzne atrybuty nowoczesnego mężczyzny
W kontaktach towarzyskich oraz biznesie, oprócz dobrych manier i osobistego uroku, pomocny może być także adekwatny do sytuacji ubiór. Uzupełniające go, rozmaite dodatki, powinny być zgodne z naszym usposobieniem.

96: W poszukiwaniu idealnego krawata.
Dostałem zaproszenie na otwarcie restauracji, której właścicielami są moi przyjaciele. Z racji stylu w jakim została ona stworzona jak i wagę okazji preferowanym ubiorem była szykowna elegancja czyli konieczny krawat, podobno najlepiej śledź. I tu wkradł się problem, ponieważ na co dzień wolę casual, bardziej wygodny i praktyczny.

97: Jak stworzyć własny styl ubierania się?
Jeśli nie chcemy podlegać ciągle zmieniającym się trendom w modzie, najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie własnego stylu ubierania się.Nie jest to wcale łatwe, gdyż wymaga od nas poznania wielu różnych stylów, czy rozwiązań jakie mogą być zastosowane w ubiorze zarówno codziennym, jak i związanym ze specjalnymi okazjami.

98: Gdzie znajdziemy informacje, jak się modnie ubierać
Jeśli chcemy szybko pozyskać informacje, możemy decydować się na korzystanie z Internetu, gdzie obecnie jesteśmy w stanie znaleźć wiadomości niemal na każdy temat. Ważne jest, by decydować się na korzystanie z takich informacji jakie są rzetelne.

99: Stosowanie różnej bielizny
Stosowanie różnych rodzajów bielizny, jest dla nas jak najbardziej koniecznością, tym bardziej, iż dzięki niej czujemy się wygodnie, a nawet mamy lepsze samopoczucie.

100: Obuwie dla panów
Stosowanie butów, jest tak bardzo normalne, jak picie kawy o poranku, mają je więc nie tylko dzieci, czy kobiety, ale także i panowie. Można poprzez dane z butów mieć wszystko, co tylko jest dla nich najlepsze, a także można się czuć naprawdę bardzo wygodnie i szczęśliwie.


Strona 10 z 19
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]  
© 2011 Artykulis.pl