Artykuły w kategorii: Medycyna

41: Muzykoterapia, krioterapia czy dogoterapia?
Leczenie muzyką, zimnem, kontaktem z psem... to nie żart. To naprawdę działa. Niektóre dolegliwości nie wymagają wizyt u lekarza co tydzień i przyjmowania ogromnych ilości leków, które niszczą wątrobę i portfel.

42: Krioterapia - co to takiego?
Jeżeli do tej pory zimno kojarzyło ci się wyłącznie negatywnie, to powinieneś zmienić zdanie. Niskie, a nawet bardzo niskie temperatury, odpowiedni użyte, maja zastosowanie lecznicze. I chociaż zamrożenie tkanek brzmi groźnie, to w rzeczywistości może mieć zbawienny wpływ na zdrowie.

43: Wymroź niedoskonałości skóry
Nowoczesne metody naprawy naskórka, a więc walki z niedoskonałościami są naprawdę ciekawe pod każdym względem. Co ważne, te najbardziej innowacyjne, jak na przykład krioterapia, pozwalają nam osiągać naprawdę doskonałe pod każdym względem efekty w bezinwazyjny, bezbolesny i szybki sposób.

44: Wymrozić ból
Jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach techniką radzenia sobie z bólami różnego pochodzenia – szczególnie reumatycznego stała się krioterapia. Dlaczego?

45: Bezboleśnie i bez powikłań
Każdemu człowiekowi zależy przede wszystkim na tym, żeby – jeśli podlega jakiejkolwiek operacji – szybko doszedł do siebie i żeby nie odczuwał przesadnie dużego bólu. Więcej, żeby też operacja się powiodła.

46: Stan psychiczny Polaków
Duża liczba krajów zamożnych jak Szwecja czy Tajwan uruchamia monitoring z podporą instytucji rządowych i pozarządowych na temat kto i po co korzysta z usług psychologa.

47: Jak nie zachorować i co zrobić gdy jest za późno
Chcąc być stale zdrowym musimy unikać potencjalnych źródeł infekcji i chorób. Rzeczy, które możemy zrobić, aby tego uniknąć to dobra i zdrowa dieta bogata w składniki mineralne i witaminy, a także regularny wysiłek fizyczny oraz unikanie stresu może w sposób pozytywny wpływać na stan naszego zdrowia.

48: Hipoterapia - forma rehabilitacji, źródło motywacji
Koń jako terapeuta psycho-ruchowy sprawdza się znakomicie. Jest silny, mądry, cierpliwy i doskonale współpracuje z człowiekiem. To dlatego łatwo go wytresować na potrzeby zajęć rehabilitacyjnych. Uwielbiany przez pacjentów, wspomaga ich leczenie.


Strona 5 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl