Artykuły w kategorii: Medycyna

31: Powszechna metoda leczenia
Jedną z dość powszechnie wykorzystywanych ostatnio metod leczenia jest kriochirurgia. Jest to metoda, która polega na miejscowym zamrażaniu tkanek, które zostały chorobowe zmienione.

32: Masz pełny bak w samochodzie, to jeszcze zapakuj odpowiednie buty i ruszaj w drogę
Majowe wieczory kojarzą się nam z relaksem i odpoczynkiem. Od intensywnego życia w mieście uciekamy w ciche miejsca, gdzieś blisko natury,aby odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem.

33: Na czym polega niedoczynność tarczycy?
Jeśli zauważyłeś u siebie zwiększoną masę ciała, ciągle uczucie chłodu oraz łatwe marznięcie, nieustannie czujesz się zmęczony, senny, osłabiony, a do tego masz kłopoty z koncentracją, twoja skóra jest zimna sucha i nadmiernie się rogowacieje...

34: Zabieg wszczepienia implantów zębów
Nowoczesna stomatologia oferuje nam bardzo wiele skutecznych i zaawansowanych pod względem technologicznych rozwiązań. Dzięki nim nie musimy mieć luk w uzębieniu, ponieważ wszelkie utracone zęby mogą być szybko zrekonstruowane.

35: Natychmiastowe uśmierzanie bólu
Chorzy na reumatyczne zapalenie stawów codziennie muszą zmagać się z przeogromnym bólem oraz męczącymi gorączkami reumatycznymi. Leczenie farmakologiczne w przypadku tej choroby jest długotrwałe i nie zawsze przynosi oczekiwane efekty.

36: Medycyna estetyczna
Chcesz się pozbyć trądzika? Uciążliwa jest Ci nadmierna potliwość? A może zastanawiasz się nad zabiegiem laserowym? Chcesz się pozbyć cellulitu? Są to problemy z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii.

37: Czym jest hydrokolonoterapia?
Hydrokolonoterapia to zabieg płukania i oczyszczania jelita grubego ze zgromadzonych w nim złogów, resztek pokarmowych i toksyn. Metoda ta staje się coraz popularniejsza na całym świecie i jest stosowana także w placówkach medycznych, sanatoriach oraz gabinetach odnowy biologicznej i SPA w Polsce.

38: Dermatologia estetyczna w Warszawie
Oto Warszawa - miasto perspektyw. Tu właśnie ściągają w poszukiwaniu pracy osoby ze wszystkich zakątków kraju, w tym wiele młodych kobiet podążających za swoim marzeniem.

39: Laser leczy ból i goi rany
Uzdrawianie światłem lasera jest sposobem, które korzysta z diod LED lub laserów do leczenia różnych przypadłości. Z wielu różnych rodzajów leczenia promieniami laserowymi, najchętniej stosowana jest laseroterapia niskich energii (LLLT), czasami określana jako terapia zimnym laserem.

40: Leczenie zimnem czy leczenie ciepłem?
Zabawa w „ciepło, zimno”, którą na pewno każdy pamięta z dzieciństwa nasuwa się an myśl, gdy tylko pojawia się temat termoterapii lub krioterapii. Termoterapia to leczenie za pomocą wysokiej temperatury, natomiast w przypadku krioterapii wykorzystuje się zimno.


Strona 4 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl