Artykuły w kategorii: Medycyna

21: Apteczne środki stomatologiczne
W aptekach można nabyć wiele środków stomatologicznych służących utrzymaniu higieny jamy ustnej. Zobaczmy co sprzedaje nasza dobra apteka. Poznań to miasto w którym jest dużo aptek. W każdej z nich możemy kupić niezbędne środki do utrzymania higieny jamy ustnej.

22: Krioterapia a aparaty do krioterapii
Krioterapia jest coraz szerzej stosowana. W pierwszym zamyśle miała być to metoda leczenia wszelkiego rodzaju urazów, zmian skórnych itp. Jest to poddanie ciała niskiej temperaturze.

23: Na czym polega działanie aparatu do kriochirurgii?
Do dokładnego opisania działania aparatu do kriochirurgii należy najpierw objaśnić, czym jest sama kriochirurgia. Jest to dla wielu osób niemających nic wspólnego z medycyną zupełna niewiadoma.

24: Opieka medyczna w prywatnej placówce – alternatywa warta rozważenia
Spójrzmy prawdzie w oczy – bliższy kontakt z państwową opieką medyczną bywa rozczarowujący. Każdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu, doświadczył na własnej skórze problemów z rejestracją do lekarza...

25: Leczenie zimnem- jaki sprzęt do krioterapii?
Ludzie już od zarania dziejów wykorzystywali zimno do łagodzenia a nawet leczenia różnorodnych schorzeń i dolegliwości. Współcześnie istnieje nawet specjalny dział fizjoterapii, wykorzystujący niskie temperatury. Działem tym jest zimno lecznictwo lub krioterapia.

26: Istotność opinii o lekarzach w Internecie
Przed rozwojem Internetu podstawowym źródłem wiedzy na temat poszczególnych profesji i zawodów były publikacje pokroju Panoramy Firm lub zwykłej książki telefonicznej – jedyne w miarę pełne rejestry działalności dostępne dla przeciętnego człowieka.

27: Ortodonta, lekarz – specjalista.
Ortodonta, czyli lekarz – specjalista, który pomoże skorygować wady zgryzu, człowiekowi niemalże w każdym wieku. Podaruj sobie zdrowy i piękny uśmiech.

28: Jak radzić sobie ze stresem?
We współczesnym świecie wielu ludzi dosięga problem stresu. Jego czynników jest tyle, że nigdy ich nie zliczymy jednak do najważniejszych grup które wywołują stres z pewnością należy praca, rodzina, presja otoczenia, chęć bycia lepszym...

29: Kilka słów o krioterapii
Gdy tylko robi się chłodniej, ubieramy kurtki i owijamy szyje szalami. Małym dzieciom zakładamy skarpetki, nawet w lecie. Tymczasem zimno ma właściwości lecznice, odmładzające oraz znieczulające.

30: Zastosowanie osiągnięć kriogeniki
Obecnie kriogenika, technologie i instalacje kriogeniczne znajdują zastosowanie w coraz większej ilości dziedzin m.in. w medycynie, rolnictwie, przemyśle spożywczym i w badaniach naukowych.


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl