Artykuły w kategorii: Medycyna

11: Comarch wprowadza nowe technologie do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie
Szpital Powiatowy w Kętrzynie – jednostka z tradycjami sięgającymi początków XX wieku – przystępuje do projektu „Kompleksowa informatyzacja wraz z wdrożeniem zintegrowanego systemu informatycznego zarządzania placówką w Szpitalu Powiatowym w Kętrzynie”.

12: Syropy i pastylki na kaszel
Pewny głos i dobra dykcja to podstawa poprawnego funkcjonowania w wielu rodzajach pracy. Oczywiście nic tak nie krzyżuje nam szyków jak uporczywy kaszel.

13: W ciąży trzeba bardzo dbać o siebie
Ciąża jest wspaniałym okresem, dzięki któremu będziemy żyć niezwykle miło, ale z drugiej strony warto wiedzieć, że jeżeli zdecydujemy się na ciążę to będziemy zmuszeni na dbanie o swoje zdrowie i to bardzo.

14: Moc kryje się w Aviomarinie
Aviomarin jest lekiem, który stosuje się w celu zahamowania mdłości i zawrotów głowy oraz wymiotów, które towarzyszą chorobie lokomocyjnej. Lek ten składa się z dimenhydrynatu, który jest złożonym związkiem organicznym.

15: Leczenie nietrzymania moczu po porodzie
Często zdarza się, że kobiety po odbytym porodzie, zaczynają odczuwać tę przykrą i wstydliwą dolegliwość, jaką jest nietrzymanie moczu. Kichnięcie, kaszel, byle większy wysiłek związany na przykład z podniesieniem czegoś albo nawet śmiech powodują trudności z utrzymaniem moczu…

16: Czy znacie Skaling?
Czym jest Scaling? Scaling czy też Skaling to nic innego, jak pozbywanie się kamienia nazębnego, który gromadzi się w każdej jamie ustnej niezależnie od tego czy czy myjemy 3 czy 4 razy dziennie zęby. Jest on bardzo ważny dla zachowania zdowia naszej jamy ustnej.

17: Opinie o lekach
Dzisiaj, gdy czegoś nie wiemy, czegoś poszukujemy, albo po prostu gdy chcemy się trochę rozerwać, to zawsze w pierwszej kolejności sięgamy po internet, który jest właściwie odpowiedzią na wszystkie nasze pytania, wątpliwości i zainteresowania, które wiążą się z poszukiwaniem odpowiedzi.

18: Bóle odczuwalne po intensywnym wysiłku fizycznym
Wiele osób korzystających z możliwości uczęszczania na siłownie bądź inne ćwiczenia wysiłkowe narzekają na ból pojawiający się po bardzo intensywnym treningu.

19: Witaminy w aptekach
Witaminy są to związki organiczne wymagane przez organizm jako istotny składnik odżywczy w ograniczonych ilościach. Termin ten jest uzależniony od konkretnego organizmu.

20: Leki na depresję
Depresja, załamanie nerwowe, choroby psychiczne, to niestety problem XXI wieku. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Bezrobocie, brak perspektyw, rozczarowanie życiowe, zawody miłosne, to czynniki które prowadzą nieuchronnie do załamania nerwowego, psychicznego a w konsekwencji mogą być nawet przyczyną samobójstw...


Strona 2 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl