Artykuły w kategorii: Kosmetyka

1: Najlepsze sposoby na depilację, nie tylko dla kobiet
Dla pań depilacja to jeden z podstawowych zabiegów kosmetycznych, wykonywany na co dzień. Kobiety depilują się w domu lub u kosmetyczki, golarką, depilatorem, woskiem, laserem. Metod i narzędzi jest wiele, a włoski usunąć można niemalże z każdego miejsca na ciele

2: Delikatna sprawa
Nie da się ukryć, że depilacja pach należy do jednych z najbardziej subtelnych kwestii naszej higieny. Warto jednak posiadać świadomość tego, jak ułatwić sobie codzienną pielęgnację i w jaki sposób dbać o pachy, by nie przyniosły żadnych niemiłych niespodzianek i otarć.

3: Historia i rola perfum
Czy możemy wyobrazić sobie nasze życie bez któregoś z 5 zmysłów, którymi obdarzyła nas natura? Bez wzroku, słuchu, węchu, smaku czy dotyku? Pewnie byłoby to bardzo trudne. Dzięki zmysłom możemy odbierać bodźce docierające do nas różnymi kanałami i czerpać z tego przyjemność.

4: Tani i wygodny sposób na strzyżenie
Regularne wizyty u fryzjera mogą znacznie nadwyrężyć domowy budżet, dlatego warto zastanowić się nad alternatywą, która będzie mniej kosztowna. W tym przypadku rozwiązanie problemu nie jest na szczęście zbyt skomplikowane – wystarczy, że zainwestujemy w dobrej jakości maszynkę do strzyżenia! Od czego więc należy zacząć?

5: Zadbaj o swoją drugą skórę i dobierz odpowiedni zapach!
Piękny zapach, szczególnie ten, który jest bardzo oryginalny to wizytówka dla każdej kobiety. Niestety nie każda kobieta ma tego świadomość. Wiele z nas dobiera zapach pod wpływem impulsu lub panującej mody. Tym samym odbiera sobie możliwość stworzenia indywidualnej woni tylko dla siebie.

6: Komu pasuje makijaż smokey eye?
Makijaż typu "dymne oko", lansowany co sezon, dla wielu jest tajemnicą. Chodzą słuchy, że pasuje tylko osobom o dużych oczach, o idealnej skórze oraz wyłącznie na wieczór. Nieprawda!

7: Jak dbać o skórę zimą?
Mroźny wiatr, ujemne temperatury oraz niska wilgotność powietrza to nieodłączne elementy zimowej pory a zarazem groźni nieprzyjaciele naszej skóry. Szczególne warunki atmosferyczne wymagają szczególnej pielęgnacji, innej niż wiosną czy latem. Stosując się do kilku żelaznych zasad, unikniesz nieprzyjemnych podrażnień.

8: Farby do włosów, które nie tylko niszczą, a nawet pielęgnują strukturę włosa!
Każda kobieta co pewien czas ma nowy pomysł na swój wygląd. Najczęściej wtedy metamorfoza dotyczy włosów. Zmieniamy ich długość, tworzymy nową fryzurę lub używając farby do włosów zmieniamy ich kolor.

9: Ulubiony damski kosmetyk
Każda kobieta niezależnie od wieku, wychowania, kultury czy pozycji społecznej lubi ładnie pachnieć. Stąd od wieków w czołówce sprzedawanych na świecie kosmetyków są damskie perfumy i wody perfumowane.

10: Serge Normat - gwiazdorskie kosmetyki
Są kosmetyki, które zyskują uznanie, są dobre, ale są jednocześnie produktami dość niszowymi- nie znajdziemy ich na półce w markecie. Tak jest na przykład w przypadku kosmetyków Serge Normant.


Strona 1 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
© 2011 Artykulis.pl