Artykuły w kategorii: Choroby

11: Leki na receptę
Jeżeli potrzebujemy jakiegoś leku na receptę to idziemy do lekarza, a wtedy możemy się od niego dowiedzieć wszystkiego co nas niepokoi i nurtuje. Jeżeli chcemy kupić lek bez recepty, to nie bardzo mamy kogo zapytać o wszystkie te wątpliwości, a wtedy w pierwszej kolejności sięgamy po prostu do Internetu.

12: Zwalczaj chorobę od podstaw
Jeżeli czujemy, że nasz organizm zaczyna atakować choroba, to staramy się jej zaradzić jeszcze zanim na dobre się ona rozwinie. I właśnie dlatego ludzie bardzo często sięgają po różnego rodzaju maści.

13: O nieżycie nosa
Zatkany nos bardzo skutecznie obrzydza nam życie codzienne. Ciężko jest się nam na czymkolwiek skupić i możemy oddychać jedynie przez usta, co wysusza naszą śluzówkę i przyczynia się do podrażnienia gardła.

14: Wszystko o żylakach
Żylaków na nogach kobiety nie lubią bardzo. Żylaki są szpetne i do tego są one również niebezpieczne dla zdrowia. Panie wstydzą się swoich żylaków i starają się je maskować ubraniem.

15: Na chorobę - portale medyczne
Portale medyczne stały się popularnym sposobem zdobywania wiedzy o metodach leczenia i dbania o zdrowie. Większość z nas chce posiadać jak najlepszą wiedzę dotyczącą radzenia sobie z problemami zdrowotnymi, które nie wymagają wizyty u specjalisty.

16: Przyczyny choroby hemoroidalnej
Na pewno spośród wielu przypadłości chorobowych bardzo często uwzględnia się aspekty powiązane z żylakami. Nie tylko występują one na nogach, można je uwzględnić także w bardziej intymnych miejscach.

17: Zakaźna mononukleoza
Odpowiedniego typu propozycje chorób bardzo często dosięgają człowieka. Niektóre z nich mają mylne objawy, dlatego można przeoczyć ich występowanie.

18: Hemoroidy ujarzmione
Hemoroidy to jeden z najpoważniejszych problemów, z jakimi borykamy się współcześnie. Pojawianie się żylaków odbytu wynika bezpośrednio z siedzącego, bądź stojącego trybu życia.

19: Jak leczyć hemoroidy?
Każdą chorobę powinno się leczyć zaraz po tym, kiedy się ją wykryje. Dzięki temu będzie można działać bardziej skutecznie i mieć większe prawdopodobieństwo całkowitego wyleczenia.

20: Wszytko co powinieneś wiedzieć o anafilaksji.
Czy jest anafilaksja? Jakie są jej objawy? W tym artykule odnajdziemy najważniejsze informacji na temat objawów i postępowania w razie doznania szoku anafilaktycznego.


Strona 2 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl