Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

81: Działanie kolumny rektyfikacyjnej
Urządzenia kriogeniczne znajdują rozmaite zastosowanie. Bardzo często niskie temperatury wykorzystuje się po pozyskiwania gazów przemysłowych. Mieszaniny gazowe należy odpowiednio rozdzielić, aby otrzymać czysty produkt.

82: Zarządzaj procesem starzenia się
Na to jak szybko się starzejemy ma bezpośredni wpływ poziom w organizmie Glutationu i Karnozyny W ciągu ostatnich 30 lat naukowcy badali wartość przeciwutleniaczy w zmniejszaniu i naprawy szkód wyrządzonych przez wolne rodniki. Wolne rodniki biorą udział w chorobach serca, raka, cukrzycy i starzenia się.

83: Czy korzystanie z telefonów komórkowych jest bezpieczne
Promieniowanie z telefonów komórkowych jest zbyt silne, aby być bezpieczne , bo ich poziom promieniowania opiera się na przestarzałym i wyraźnie błędnym przekonaniu, że promieniowania telefonów komórkowych nie ma innego wpływu na tkanki, niż w ogrzewanie.

84: Wpływ węglowodanów na rozwój chorób
Hiperglikemia może być przyczyną chorób wrodzonych,również cukrzycy zwłaszcza typu1 Dlatego, hiperglikemia, spowodowana nadmierną konsumpcją węglowodanów, jest niewątpliwie źródłem wielu chorób, które z pewnością przyczyniają się również do przyspieszonego starzenia się.

85: Własne ubranie – ogromna radość!
Żyjemy w świecie wszechobecnej konsumpcji i reklamy. Co dzień jesteśmy atakowani nowymi ofertami sklepów i markami także z branży odzieżowej. Jednak nie rzadko zdarza się tak, że owe propozycje sklepów nie do końca trafiają w nasze gusta, lub są po prostu nie są za dobrej jakości.

86: Wady wzroku coraz częstsze.
Kiedyś osoby, które mają problemy ze wzrokiem to byli ludzie starsi. Zresztą tak wielu z nas to sobie wyobrażało. Starsza kobiecina, czy też dziadek, który już nie do końca może przeczytać rozkład autobusów na przystanku, czy numeru telefonu w książce telefonicznej itd.

87: Relaks w wannie.
Relaks. Jakie to piękne słowo. Kto z nas nie chciałby choć chwilę dzienne oddać się temu zajęciu. Chwila odpoczynku potrafi zregenerować ciało i duszę, a tym samym przygotować nas do reszty dnia. Jednym z najpowszechniejszych sposobów na relaks jest kąpiel w wannie.

88: Fryzjer godny polecenia
Po wielu przejściach z licznymi fryzjerami i fryzurami, które pozostawiały wiele do życzenia, zupełnie przypadkiem trafiłam na specjalistę w tej dziedzinie.

89: Mocne trunki receptą na długowieczność?
Od wieków ludzie szukają sposobów na wydłużenie swojego życia. Jest wiele recept, a jedną z bardziej zaskakujących jest ta, polecająca konserwowanie się za pomocą mocnych trunków.

90: Forever young
Feniks, Dorian Grey czy też wampiry. Trendy kultury są odzwierciedleniem głębokich, ludzkich pragnień - dlatego tak wiele jest postaci, które przezwyciężyły śmierć i starość. A jak my – zwykli śmiertelnicy, możemy zachować młodość?


Strona 9 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl