Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

71: Mądra kobieta na obcasach?
Kto by pomyślał, że piękne i młode dziewczyny mogą mieć poważny problem z bólem? Szczególnie takie dziewczyny, które na pierwszy rzut okaz wydają się całkowicie zdrowe. Niestety – część z nich sama swoim postępowaniem wywołuje u siebie ból.

72: Maści sterydowe i skutki ich stosowania
Maści sterydowe, to leki należące do grupy kortykosteroidów. Kortykosteroidy są klasą substancji chemicznych, które zawierają hormony steroidowe naturalnie produkowane w korze nadnerczy lub też analogi tych hormonów syntezowane w laboratoriach.

73: Bezpieczna pościel dla alergika
Czy pościel dla alergików, to nie tylko chwyt marketingowy producentów? Często niestety tak właśnie jest. Na polskim rynku mamy jednak jeden konkretny jej rodzaj, który faktycznie może zapewnić alergikowi zdrowy i komfortowy sen.

74: Parę słów o grzybach domowych
Mieszkanie, czy też dom powinien być miejscem bezpiecznym. Miejscem kojarzonym z odpoczynkiem po ciężkim dniu, relaksem i spotkaniami z ukochaną rodziną i bliskimi. Jednak nie zdajemy sobie często sprawy, że w murach naszych domów i mieszkań kryje się dużo zagrożeń dla naszego zdrowia.

75: Jak leczyc i niwelować blizny?
Aktualnie człowiek boryka się z wieloma chorobami, które nawet po wyleczeniu zostawiają swoje piętno. Tutaj mowa o bliznach, które pojawiają się nie tylko po poparzeniach, ale także po uciążliwym trądziku.

76: Ładny uśmiech zawsze w cenie
Żyjemy w świecie wszechobecnego pędu nie mamy czasu na wizyty u specjalistów i dbanie o własne zdrowie. Gdy bolą nas zęby ratujemy się tabletką przeciwbólową zamiast iść do specjalisty. Skutki takiego zachowania mogą być bardzo groźne.

77: Bielizna niewidoczna i wyszczuplająca
Nasza bielizna nie może by co prawda dosłownie niewidoczna, ale istotne jest to, aby nie odznaczała się na ubraniach. Otóż zasadniczo bielizna ma być czymś neutralnym. Kobiety wybierają dla siebie różnego rodzaju bieliznę, ale zapominają, że trzeba ją dopasować do garderoby, do typu naszej figury oraz upodobań.

78: Zestawy bielizny dla kobiet
Kobiety uwielbiają wszystko, co składa się na ich garderobę. O ile w tej samej szafie mogą znajdować się sukienki, spódnice, na tej samej półce bluzki i spodnie o tylko na bieliznę prawie każda z kobiet posiada osobną szufladę lub szafkę.

79: Kobiece sposoby na chandrę
Nawet najwięksi praktycy optymizmu miewają chwile, w których następuje obniżenie nastroju. Jest jednak kilka sprawdzonych sposobów na wygonienie nieproszonych myśli i powrót do grona wesołków.

80: Jak przebiega operacja kriochirurgiczna?
Przebieg danej operacji wydaje się być bardzo ważny. Na przestrzeni lat dostrzegamy wysoki rozwój medycyny w tym kierunku. Na przykład staramy się przeprowadzać operacje bez użycia jakiejkolwiek ilości krwi, operacje całkowicie bezbolesne, a także nie pozostawiające blizn.


Strona 8 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl