Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

61: Prostownica do włosów - jaka?
Wygląd w dzisiejszych czasach ma kolosalne znaczenie. Każdy więc stara się o siebie jak najbardziej dbać, ponieważ ma świadomość tego, że w zależności od tego, jak wygląda, tak będą oceniali go inni ludzie.

62: Soczewki multifokalne
Z biegiem lat wzrok staje się coraz słabszy. Osoby po 45 roku muszą zmagać się z tak zwaną „starczowzrocznością”, czyli pogorszeniem się widzenia na bliskie odległości.

63: Toksyny
Z terminem „toksyny” spotykamy się coraz częściej w mediach, medycznych poradnikach, czy na opakowaniach coraz to nowszych suplementów diety, które, jak twierdzą ich producenci, mają nas od nich uwolnić i oczyścić nasz organizm.

64: Czym jest nadżerka?
Nasze kobiety nie dbają o swoje zdrowie, prawda jest taka, że niewielki odsetek pań, odwiedza gabinety ginekologiczne systematycznie, a to bardzo wielki błąd.

65: Zalety medycyny naturalnej
W ostatnich latach medycyna naturalna stała się bardzo popularna. Chętnie stosujemy się do jej zaleceń, pijąc różnego rodzaju zioła, przygotowując naturalne kosmetyki, czy też oczyszczając organizm zgodnie z zaleceniami, jakie są nam podawane.

66: Zbliża się okres przeziębienia i grypy
Zbliża się okres podwyższonej podatności na różnego rodzaju przeziębienia i grypy. Każdy z nas stara się cieplej ubierać, ale mimo to sporo osób złapie tej jesieni przeziębienie i grypę. Co w takim przypadku można zrobić? Istnieje kilka sposób na radzenie sobie z tego typu problemami.

67: Jagody Acai
Jagody Acai to małe owoce, które swym wyglądem i smakiem przypominają znane nam wszystkim leśne borówki. Jednak spektrum ich prozdrowotnych właściwości jest dużo większe; te brazylijskie owoce to niesamowicie bogate źródło najpotrzebniejszych do prawidłowego funkcjonowania organizmu substancji.

68: Jak nie łóżko, to materac
Od dawna to wiadomo, łóżko to nie tylko zbędny mebel w domu. Nawet jeśli śpimy po dwie godziny na dobę, powinniśmy mieć wygodne miejsce do spania.

69: Czy jesteś tak zdrowy, jak Ci się wydaje?
Czy zdarza Ci się od czasu do czasu lekceważyć sygnały płynące z Twojego ciała? Mówię o tych znakach, które mogą wskazywać na chorobę. Jak często zdarza Ci się to robić?

70: Krioterapia miejscowa
Zimno, zimno pada, pada śnieg. Każdy z nas zna tę nutę, z tym że dla jednego będzie to ładna przyśpiewka, śpiewana szczególnie, kiedy w końcu te święta są białe (co zdarza się niezwykle rzadko). Dla drugiego lepiej, żeby ta piosenka nigdy nie powstała!


Strona 7 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl