Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

51: Koloryzacja włosów - samemu czy u fryzjera?
Marzysz o tym, aby mieć w końcu wymarzony kolor włosów, ponieważ twój nie za bardzo ci się podoba? Bardzo dużo kobiet decyduje się na farbowanie włosów, nieraz nawet na dość radykalne, chcąc zmienić się z blondynki w osobę o czarnych włosach albo na odwrót.

52: Sposób na astygmatyzm
Jeszcze kilka lat temu astygmatyzm uprzykrzał życie wszystkim, którym przyszło się z nim zmagać. Dziś na szczęście, jest już zupełnie inaczej.

53: Specjalne okulary dla kierowców.
Okulary dla kierowcy to rzecz niezwykle ważna i konieczna w ich pracy. Warto się zastanowić nad kupnem okularów z specjalistycznymi soczewkami driver wear.

54: Kojące działanie lodu dla maratończyków
Maratończycy przygotowują się do biegu bardzo długo. Trening biegacza wymaga bardzo dużo poświęcenia. Wiążą się one z drakońską dietą i wysiłkiem niemalże każdego dnia nawet przez kilka lat.

55: W jakich sytuacjach przydają się figi wyszczuplające?
Nierzadko zdarza się tak, że szykujemy się do jakiegoś wielkiego wyjścia, przymierzamy sukienkę i nie do końca jesteśmy zadowolone z ostatecznego efektu. Sukienka marszy się, eksponuje brzuch, tu i ówdzie uwydatnia jakiś wałeczek.

56: Śpij na zdrowie
Sen pochłania około 1/3 naszego życia, i pozwala nam zachować zdrowie i pełnie sił. O tym, jak ważną rolę pełni on w naszym życiu wiedzą ci, którzy cierpią na zaburzenia snu. Dobry sen gwarantuje nam zdrowie i regenerację sił – co zrobić, aby dobrze spać?

57: Dobre i złe strony operacji plastycznych
Chirurgia plastyczna w Poznaniu jest miejscem, w którym wszystkie osoby mogą się przekonać o złych oraz dobrych stronach operacji plastycznych. I chociaż o tym dobrych społeczeństwo wie stosunkowo dużo, to o wszelkich komplikacjach związanych z operacją plastyczną wiemy zdecydowanie mniej.

58: Zdrowe hobby – miłośnicy zimna
Zimno, to nie tylko dokuczliwy następca lata – zimno to wielkie dobrodziejstwo i potężne oręże do walki o prawdziwe zdrowie. Co zrobić, aby wykorzystać ogromny uzdrowicielski potencjał zimna?

59: Jak dbać o zęby?
Problem z uzębieniem ma obecnie przerażająco duża ilość osób. Nawet w młodym wieku dotykają nas skomplikowane choroby dziąseł i zębów, które często są trudne do wyleczenia. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wielu z nas decyduje się na wizytę u specjalisty, gdy jest już za późno.

60: Żółty nalot na języku
aki język jest, każdy widzi, chciało by się rzec. Ten (nie)zwykły narząd, który znajduje się w jamie ustnej, składa się min. z mięśni, czy brodawek w błonie śluzowej.


Strona 6 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl