Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

41: Kursy kawitacji – programy nauczania
Posiadanie szerokich kwalifikacji jako kosmetyczna pozwala na łatwiejsze znalezienie dla siebie pracy. Dzisiaj oprócz umiejętności wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych warto również posiadać wiedzę dotycząca obsługi specjalistycznych urządzeń stosowanych w salonach kosmetycznych.

42: Depilacja brazylijska
Usuwanie owłosienia z miejsc intymnych u kobiet to obecnie już powszechność i korzysta z niej większość kobiet. Nie tylko wpływa to na walory estetyczne, ale również na wygodę.

43: Oczyszczające działanie pary
Przemęczenie, stres, zanieczyszczenie wody, powietrza, wszystko to ma negatywny wpływ na nasze zdrowie. W celu polepszenia samopoczucia, poprawy krążenia warto skorzystać z sauny.

44: Najzdrowszy tydzień w życiu
Stres, nieprawidłowe odżywianie, codzienny hałas, zanieczyszczenie środowiska – znamy to na co dzień z autopsji. Warto chociaż na chwilę uciec od tego wszystkiego?

45: Jak nauczyć się stylizacji paznokci – kurs, Internet?
Zazdrościsz koleżankom, które mają zawsze perfekcyjnie pomalowane albo fantazyjnie udekorowane paznokcie? Warto w takim razie zrobić coś, żeby móc z nimi konkurować pod tym względem!

46: Leki na przeziębienie
Zazwyczaj gdy szukamy najlepszego leku na jakąś chorobę, albo jakichkolwiek informacji, w pierwszej chwili sięgamy do Internetu, który uważamy za najlepszą skarbnicę wiedzy i to do tego stopnia, że czasami zastępujemy nim swojego lekarza.

47: W jaki sposób zrobić niezmiernie poprawny makijaż?
Każdy chciałby być piękny, zwłaszcza kobiety. W ciągu wielu lat pojawiało się coraz więcej konkretnych zawodów i profesji pozwalających na to, aby poprawić i zaprezentować swoje piękno.Specjaliści potrafią również poprawić wygląd. To właśnie wizażyści zajmują się dbaniem o nasz wygląd.

48: Naturalne planowanie rodziny – termometry owulacyjne
Metody naturalnego planowania rodziny są coraz bardziej powszechne wśród młodych katolików. Kościół katolicki angażując się w politykę pro rodzinną państwa naucza naturalnych metod planowania poczęcia, dając ludziom alternatywę dla nowoczesnych chemicznych bądź mechanicznych środków antykoncepcyjnych.

49: Czy fryzjer to tak naprawdę wyjątkowo ciekawy zawód?
Aby utrzymać się na współczesnym rynku pracy, należy wciąż wzbogacać posiadane umiejętności. Ciekawą opcją na zdobycie nowej wiedzy są szkolenia fryzjerskie.

50: Problemy zatokowe
Zima kojarzy nam się z puszystym śniegiem, świętami i nartami. Niestety niektórym kojarzy się również z dość nieprzyjemnym problemem jakim jest ból zatok.


Strona 5 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl