Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

31: Sprzęt do krioterapii w służbie urody
Wykorzystanie leczenia zimnem w poważnych zabiegach medycznych (np. w kriochirurgii) zapoczątkowało zainteresowanie tą metodą również kosmetologów. Szybko wykryto, że działanie chłodu ma także zbawienny wpływ na naszą skórę i może być stosowane w celu poprawy urody w wielu kosmetycznych zabiegach.

32: Jak dochodzić odszkodowań za wypadki w pracy?
Niezależnie od tego, jaki zawód wykonujemy, powinniśmy być świadomi zagrożeń, jaki on za sobą niesie. Aby uniknąć przykrych niespodzianek i sytuacji, w których czujemy się bezradni, warto zawczasu zadbać o swoje bezpieczeństwo i prawo do ubiegania się o zadośćuczynienie.

33: Prostownice, ich rodzaje i zastosowanie
Piękne włosy nie od dziś są ozdoba każdej kobiety. Dlatego też panie robią wszystko co można, aby ich uczesanie wyglądało jak najlepiej. Stosują wiele profesjonalnych i nowoczesnych kosmetyków, dzięki którym włosy dobrze wyglądają i doskonale się układają.

34: Przygotuj się na nadmorskie wakacje
Zbliża się sezon wakacyjny, więc zaczynamy powoli myśleć, gdzie wybrać się na wakacje. Może wybrać się nad morze? Szum fal, kąpiele w wodzie, plaża, piasek i opolanie- zapowiada się przyjemny urlop.

35: Zdrowie kobiet, czyli o profilaktyce słów parę
Niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i trybu życia, o profilaktykę zdrowotną powinna dbać każda kobieta. Jest to największa broń w walce z problemami zdrowotnymi, jakie nękają kobiety na całym świecie.

36: Niezwykle popularne kursy dla kosmetyczek
Dzisiaj ludzie bardzo dużą uwagę zwracają na własny wygląd zewnętrzny. Naturalnie wielki nacisk w tej materii czują kobiety, lecz mężczyźni też wykazują coraz większe zaciekawienie swoim wyglądem.

37: Jak dbać o włosy?
Włosy to atut każdej kobiety, jednak nie zawsze jesteśmy zadowolone z tego, jak one wyglądają. I choć próbujemy wszelkich możliwych sposobów na to, aby były one mocne, błyszczące i przede wszystkim piękne, to nie zawsze nam się to udaje.

38: Kursy refleksoterapii stóp dla masażystów
Zapotrzebowanie na masażystów jest stale wysokie. Coraz więcej pieniędzy pozostawiamy w studiach masażu, ponieważ chcemy czuć się lepiej, młodziej, zdrowiej i świetnie wyglądać, ponieważ mają także duży wpływ na jędrność skóry.

39: Masaż bańką chińską – przeciwwskazania
Popularność masażu bańką chińską jest coraz większa. Na zabiegi tego rodzaju decyduje się sporo osób, dlatego masażysta, który myśli perspektywicznie, powinien zastanowić się nad tym, aby zapisać się na profesjonalne szkolenie z masażu bańką chińską.

40: Sonoforeza – kiedy się ją stosuje?
Dzięki ultradźwiękom możliwe jest przeprowadzanie różnego rodzaju czynności kosmetycznych. Najbardziej popularny w tej dziedzinie jest peeling kawitacyjny, ale do tylko jedna propozycja.


Strona 4 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl