Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

21: Dieta azjatycka w twoim domu
W państwach azjatyckich ludzie charakteryzują się długowiecznością. Potwierdzają ten fakt statystyki demograficzne. Od czego zależą zatem takie właściwości? W przeważającej części od diety, maksymalnie zbilansowanej.

22: Czy aparaty do kriochirurgii są drogim sprzętem?
Oczywiście, że jest to bardzo drogi sprzęt ponieważ jest on nowością i nie ma jeszcze wielu producentów którzy się zajmują tego rodzaju produkcją. Można powiedzieć, że ludzie wymyślający takie narzędzia i urządzenia chcą póki co za nie dostawać bardzo dużo pieniędzy.

23: Chlorella - alga w służbie zdrowiu i urodzie
Algi morskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem medycyny. Już od jakiegoś czasu możemy usłyszeć o tym, że są w stanie zadbać o naszą urodę, w ostatnich latach zaś coraz więcej uwagi poświęca się ich pozytywnemu wpływowi na ludzkie zdrowie.

24: Wpływ kosmetyków na cerę
Nastolatki borykają się bardzo często z problemami dermatologicznymi, trudnymi w opanowaniu przez wiele lat funkcjonowania. Towarzyskie imprezy, a nawet życie zawodowe zostaje przez to mocno ograniczone.

25: Wskazania leczenia - kriokomory
Przy leczeniu różnorodnych dolegliwości wykorzystuje się nową metodę - leczenie zimnem. Krioterapia, bo tak nazywa się ta nowatorska metoda, jest niezwykle skuteczna i zyskuje popularność w kręgach szczególnie osób cierpiących z powodu reumatyzmu lub bólu stawów i mięśni, a także kostnych.

26: Bezpieczeństwo korzystania z kriokomory
Choć krioterapia weszła w zakres usług leczniczych lekarzy i specjalistów od zdrowia całkiem niedawno, już zyskała bardzo dużą popularność. W opinii przeciętnych ludzi panuje jednak spora obawa, czy tego typu leczenie aby na pewno jest bezpieczne i zdrowe.

27: Nowe usługi zdrowotne - kriokomory
Leczenie przy pomocy zimna zdobywa coraz większą popularność - jest bowiem skuteczne i wygodne w stosowaniu, a także - co równie istotne - niezwykle szybkie, a efekty pojawiają się praktycznie natychmiast.

28: Zabiegi, kriokomory - co warto wiedzieć?
Terapia przy wykorzystaniu zimnej temperatury to jedna z bardzo skutecznych metod poprawiania zdrowia i walki z reumatyzmem oraz podobnymi dolegliwościami ciała. Warto wiedzieć jednak, że dobrej jakości kriokomory pozwalają nie tylko walczyć z dolegliwościami organizmu, ale też... psychiki.

29: Wizyta w salonie optycznym
Wzrok w przypadku człowieka jest najważniejszym zmysłem – to za jego pomocą odbieramy zdecydowaną większość bodźców i to jego utrata jest zwykle największym szokiem.

30: Prywatna opieka medyczna receptą na zdrowie rodziny
Prywatna opieka medyczna to idealne rozwiązanie dla rodzin, które pragną zapewnić swoim najbliższym szeroki dostęp do usług lekarskich. Zdrowie oraz bezpieczeństwo osób bliskich naszemu sercu jest przecież priorytetem!


Strona 3 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl