Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

121: Licówki - sposób na piękny uśmiech
Dzisiejsza stomatologia oraz medycyna estetyczna oferują nam szereg zabiegów, które dają możliwość cieszenia się pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem nawet w starszym wieku. Jedną z najnowocześniejszych metod, bardzo popularną wśród gwiazd show biznesu są licówki.

122: Wybór soczewek
Podejmując decyzję o zakupie soczewek kontaktowych, często nie wiemy, jak wielki jest ich wybór. I nie chodzi tutaj o wybór ze względu na wadę wzroku lub budowę oka (który też jest imponujący), lecz chociażby na częstotliwość ich wymiany, stopnień uwodnienia, przepuszczalność tlenu albo kolor.

123: Zakładanie i zdejmowanie soczewek - jakie to proste
Pierwsze założenie soczewek kontaktowych przywołuje zwykle wiele obaw - martwimy się, czy będziemy w stanie prawidłowo je umieścić i czy nasze oczy przyzwyczają się do ciała obcego. Takie obawy są całkowicie naturalne, jednak szybko możemy się ich wyzbyć.

124: Czy lecą z nami uszy?
Znacie to? Przy starcie lub podczas lądowania samolotu pojawia się w Waszych uszach wielki ból - coś jakby szarpanie bębenków lub wkłuwanie w głowę długiej igły... Brr! Na tę przypadłość skarży się coraz więcej osób, szukających ratunku dla swych cierpiących uszu.


Strona 13 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl