Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

111: Genetyka, a ochrona zdrowia
Choroby genetyczne obciążają nasz organizm w bardzo dużym stopniu. Pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia i odmawiania sobie wielu rzeczy nawet w bardzo wielu kwestiach ciągle jesteśmy narażeni na niebezpieczne choroby.

112: Karnozyna odmładza organizm
W czasie naturalnego cyklu życia komórki, wzrost komórki i jej starzenie obejmuje proces o nazwie mitoza ,gdzie komórka rodzic podwoia ilość DNA i powstają dwie komórki potomne, z których każda ma normalną ilość chromosomów DNA. Podczas tego procesu, telomery chronią końce chromosomów od zużycia.

113: Jak skutecznie walczyć z kacem?
Ludzkość imprezuje od zawsze. Od zawsze też toczy się walka z kacem. Każdy kto choć raz przedobrzył z alkoholem zna bowiem jego nieprzyjemne skutki.

114: Zmniejszanie wpływu negatywnych oddziaływań wielu schorzeń
Możliwość cieszenia się dobrym zdrowiem nie zawsze jest możliwa, zwłaszcza w starszym wieku. Na szczęście obecnie jesteśmy w stanie korzystać z wielu nowoczesnych zabiegów, które są w stanie zmniejszać oddziaływanie wielu chorób na nasze codzienne życie.

115: Kriokomora w ramach rehabilitacji
Różne są metody rehabilitacji, która przywrócić ma sprawność fizyczną, czy też poprawić stan stawów i mięśni. Jedną z najskuteczniejszych terapii pomocniczych bez wątpienia zdaje się dziś być krioterapia, a więc leczenie za pomocą zimna.

116: Dla kogo kurs przedłużania włosów?
Obecnie wiele firm, zajmujących się szkoleniem z zakresu fryzjerstwa i stylizacji, zaprasza chętnych na kurs specjalistyczny, na którym można nauczyć się metod przedłużania włosów w teorii i praktyce. Ukończone szkolenie upoważnia do podjęcia pracy w salonach fryzjerskich, a nierzadko pozwala na rozpoczęcie własnej działalności.

117: Śpij spokojnie
Niejednej osobie zdarzyło się nie raz tak zwyczajnie po prostu nie wyspać. Zazwyczaj składanej jest to na karb krótkiego sny, zbyt późnej pory położenia się lub zbyt wczesnej pory wstawania. A jeśli jest inaczej?

118: Dbaj o łóżko
Choć dbanie o czystość łóżka może się wydawać proste, czasami zdarzają się sytuacje, gdy zwykłe środki nie pomagają. Wtedy trzeba sięgnąć po ekstremalne środki.

119: Bose nogi dla zdrowia
Mówi się że szewc chodzi bez butów. Dziś można dopowiedzieć, że dobrze robi. Tak przynajmniej twierdzą lekarze. Jakie korzyści płyną z chodzenia boso?

120: Zdrowie na obcasach
Obcasy – dla kobiet to synonim kobiecości, dla ortopedów – najgorszy z koszmarów. Mówi się, ze dla urody trzeba cierpieć....a jak ma się noszenie wysokich butów do naszego zdrowia?


Strona 12 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl