Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

91: Księżna mrozu
Generałowa Aleksandra Zajączkowa uznawana jest za prekursorkę krioterapii. Jej życie, wygląd i niebanalna uroda jest najlepszym przykładem zbawiennego wpływu zimna, zarówno na urodę jak i na długowieczność.

92: Zamróź swoją młodość
Wszystko, co wymyśliła matka natura jest wielką siłą, która umiejętnie używana – może stać się naszym najlepszy sojusznikiem. Podobnie jest z zimnem, które jest świetnym sposobem na zachowania zdrowia i świeżości.

93: Lodowy hotel widmo
W małej szwedzkiej wiosce Jukkasjarvi, co roku odbywa się prawdziwa, lodowa magia. To tutaj stworzono pierwszy hotel wykonany w całości z lodu. Nie może on się znudzić, gdyż co roku budynek się topi, by w grudniu powstać w nowej, wyjątkowej formie.

94: Bezpieczne opalanie
Piękna opalenizna wygląda fenomenalnie i jest przez wszystkich wysoce pożądana. Jednak bardzo łatwo przesadzić ze słońcem, skutkiem czego jest oparzenie słoneczne w postaci piekącego rumienia. Ale konsekwencje mogą być jeszcze poważniejsze. Jak uchronić się przed szkodliwym działaniem słońca?

95: Kriodestrukcja – zalety tej metody
Kriochirurgia to również metoda leczenia chirurgicznego, ale nieinwazyjna. Polega na miejscowym, niszczeniu chorej tkanki poprzez jej zamrażanie w bardzo niskiej temperaturze.

96: Zastosowanie kriodestrukcji w dziedzinie ginekologii
Kriodestrukcja jest jednym z rodzajów kriochirurgii (potocznie mówiąc leczeniu zimnem), polega na kilkakrotnym zamrażaniu miejsca chorobowego przy wykorzystaniu specjalnej aparatury.

97: Instalacje w przemyśle
Przemysł rozwija się i to bardzo prężnie. Widzą to nie tylko mieszkańcy dużych miast , ale także i mniejszych aglomeracji oraz uboższych terenów, które cały czas są rozwijane pod tym względem.

98: W dobrej kondycji
Jeden z pracowników amerykańskiego laboratorium, w którym zamrażane są zwłoki ludzi stwierdził, że ich misją jest pomoc w przetrwaniu człowiekowi, w jak najlepszej kondycji, do momentu kiedy to medycyna będzie w stanie uleczyć ich z chorób, na które cierpieli bądź też odkryje sposób na nieśmiertelność.

99: SPA we własnym domu
Większość ludzi codziennie chodzi do pracy gdzie wykonuje wiele obowiązków, a po powrocie do domu czekają na nich kolejne. Organizm jest jednak w stanie wytrzymać na podwyższonych obrotach tylko jakiś czas dlatego ważne jest by zadbać o siebie i wygospodarować trochę czasu na relaks.

100: Hydroterapia, czyli wodolecznictwo
Choć na wiele chorób wymyślono już lekarstwa, istnieją schorzenia, które leczy się za wykorzystaniem właściwości czynników naturalnych. Do takich metod należy np. leczenie za pomocą hydroterapii.


Strona 10 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl