Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Zdrowie i uroda

1: Jaki preparat do ochrony przed słońcem wybrać?
Choć słońce jest potrzebne do życia każdej żywej istocie, bardzo często zapominamy o tym, że jest ono dla nas szkodliwe w dużych ilościach. To właśnie wtedy dochodzi do poparzeń słonecznych, a urlop zamiast dostarczać nam przyjemności, dostarcza cierpienia.

2: Wykorzystanie wody różanej
Produkty kosmetyczne coraz częściej otrzymuje się z kwiatów. Jednym z tych, które znajdują swoje zastosowanie, jest na przykład róża. Dzięki niej wielu producentów przyczynia się do znacznego rozbudowywania oferty produktów kulinarnych, kosmetycznych i innych.

3: Wszystko o baterii do e-papierosa
Jednym z elementów każdego papierosa elektronicznego jest bateria. To ona zasila urządzenie i odpowiada za uruchomienie grzałki, która z kolei podgrzewa płyn znajdujący się w zbiorniku i przekształca go w nikotynowe opary. Jaka bateria jest najlepsza?

4: Zdrowy styl życia – niezawodny sposób na szczupłą sylwetkę
Osiągnięcie upragnionej sylwetki nie zawsze jest darem natury, niekiedy na idealną wagę ciała trzeba sobie zapracować. Wysiłek włożony w walkę z nadprogramowymi kilogramami naprawdę się opłaca.

5: Jakie korzyści przynosi e-palenie?
Palacze coraz częściej sięgają po elektroniczne papierosy, które są zdecydowanie zdrowszą alternatywą dla wyrobów tytoniowych. Chwalą je przede wszystkim za oszczędność jaką ze sobą niosą w porównaniu z tradycyjnymi papierosami oraz mniejszą szkodliwość dla organizmu. Jakie jeszcze zalety posiada e-papieros?

6: E-papieros – co to takiego?
Papierosy elektroniczne szturmem wchodzą do wielu galerii handlowych, dużych sklepów sieciowych, kiosków, a nawet niewielkich osiedlowych sklepików. Coraz częściej zastępują palaczom tradycyjnego papierosa lub fajkę. Czym jest e-papieros i jak działa?

7: Depilacja laserowa
Depilacja laserowa jest coraz częściej wybieranym sposobem pozbycia się uporczywych włosów z różnych części ciała. Metoda ta związana jest zarówno z zaletami (pozbycie się włosów na zawsze), jak i wadami (wysokie koszty). Jednak biorąc wszystkie za i przeciw, zdecydowanie warto na nią postawić.

8: Oczyszczające działanie Khadi
Zmęczeni wszechogarniającą chemią w postaci konserwantów, barwników czy innych sztucznych dodatków zaczynamy poszukiwać rozwiązań opierających się na naturze, całkowicie ekologicznych i co najważniejsze bezpiecznych dla naszego organizmu.

9: Optyk w Poznaniu - czym się kierować w jego wyborze?
Problemy ze wzrokiem nie należą do przyjemnych. Wynika to przede wszystkim z konieczności ich regularnego kontrolowania w celu zapobiegania ich rozwijaniu się.

10: Masuje nie tylko masażysta
Z pewnością każdy z nas wie co to masaż, a większość z nas nie pogniewałaby się na codzienne masaże, gdyby tylko znalazła się osoba chętna do ich wykonywania dla nas.


Strona 1 z 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
© 2011 Artykulis.pl