Casio - przegląd marki

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: joko

Czytano: 669 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 461 | Data: Tue, 26 Nov 2013 | 0 komentarzy

Nieustanny pośpiech to niestety urok dzisiejszych czasów. Nie mamy czasu na posiłek, na porządki w domu czy zabawę z dziećmi, bo ciągle gdzieś się spieszymy. Z tego też powodu nieodłącznym atrybutem, jakże ułatwiającym codzienne funkcjonowanie jest zegarek.

Casio w tej dziedzinie cieszy się największą popularnością. Nic dziwnego, ta międzynarodowa, japońska firma należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, która od 1974 roku do chwili obecnej zajmuje się produkcją zegarków Casio. W swojej ofercie posiada wiele modeli, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klientów. Są tańsze i droższe. Delikatne lub masywne. Dla kobiet, mężczyzn i nastolatków. Cechą charakterystyczną zegarków Casio jest wysoka jakość produkcji. Do ich wytworzenia zostały użyte wyłącznie dobrej klasy materiały, aby jak najdłużej bezawaryjnie służyć swoim właścicielom. W przypadku modelu Oceanius zastosowano tytanową kopertę z odpornym na zarysowania i wstrząsy szkłem szafirowym. Tytan jest materiałem bardzo wytrzymałym, ale jednocześnie bezpiecznym dla skóry człowieka, ponieważ nie wywołuje reakcji alergicznych.

Ten typ zegarków Casio polecany jest głównie dla mężczyzn aktywnych, którzy czynnie uprawiają sporty, ale nie bez znaczenia pozostaje dla nich kwestia elegancji. Innym modelem jest Waveceptor, który został wzbogacony o funkcję korekty czasu podawanego drogą radiową. Zastosowanie specjalnego modułu regulacji czasu, pobierającego kilkakrotnie w ciągu całego dnia sygnał z wież sprawia, że nasz zegarek zawsze będzie punktualny. To właśnie dlatego zyskał miano najdokładniejszego na całym świecie. Na popularność zegarków Casio Edifice wpłynęła doskonała jakość wykonania połączona z elegancją, funkcyjnością i estetyką.

Mężczyźni mogą wybierać w aż 100 modelach! Zegarki Casio Sport można podzielić na trzy podgrupy. Jedna z nich to linia zegarków Phys polecana głównie dla sportowców, ponieważ posiada funkcję mierzenia rytmu pracy serca oraz licznika kalorii. Dla miłośników sportów wodnych przeznaczona jest linia Seapathfinder z uwagi na wodoszczelność, dzięki której nurkowie, żeglarze czy windsurfingowcy mogą uprawiać swoją pasję bez obawy o wytrzymałość zegarka. Dodatkowe funkcje, o jakie został wzbogacony ten model to ciśnieniomierz, głębokościomierz, kompas i termometr.Trzecia podgrupa zegarków obejmuje kolekcję Protrek, która również kierowana jest do aktywnych ludzi. Mierzy wysokość, ciśnienie oraz temperaturę, a specjalny kompas pozwala na spokojne górskie wędrówki, bez obaw o zagubienie.

Zegarki Casio G-shock stanowią połączenie wielu funkcji z nowoczesnym wyglądem. Wykazują się wysoką odpornością na błoto, kurz, wodę czy upadki. Dostępne w wersji cyfrowej, analogowej, analogowo-cyfrowej i z systemem Wave Ceptor. Przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet – w kolekcji Baby. Zegarki Casio przeznaczone dla pań występują w modelu Beside, Sheen. Cechuje je podwyższona jakość, z wyjątkową dbałością o efekt końcowy, wodoszczelność i estetyka wykonania spełniająca wymogi najbardziej eleganckich dam.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl