Odzież i obuwie męskie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: interface

Czytano: 2340 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 356 | Data: Sun, 3 Jul 2016 | 32 komentarzy

Niewielu panów lubi chodzić na zakupy. Za wyjątkowych uchodzą mężczyźni, którzy bez większych protestów decydują się towarzyszyć swoim partnerkom w sklepowych wycieczkach.

Męska część populacji najzwyczajniej w świecie uważa szukanie odzieży za stratę czasu. Dla nich swetry kupuje się w sklepie ze swetrami, garnitur w sklepie z garniturami, a buty w salonie obuwniczym. Pomysł, że można w tym celu odwiedzić kilka sklepów i porównać fasony, wydaje im się absurdalny. Przecież swetry męskie, spodnie, czy obuwie dla panów wszędzie wyglądają podobnie.

Zakup odzieży i obuwia w dużych rozmiarach

Niestety niektórzy mężczyźni zmuszeni są do odbywania długich wycieczek w poszukiwaniu odzieży, która będzie odpowiednia. Sklepy najczęściej nie zamawiają wielu sztuk ubrań o dużych rozmiarach. Dlatego klienci zbyt potężnie zbudowani lub wyposażeni przez naturę w duże stopy mają kłopot ze znalezieniem pasujących ubiorów. Obuwie dla panów, którzy mają stopy większe niż rozmiar 46 łatwiej można kupić w outletach niż w regularnych salonach, które wolą sprowadzać najbardziej chodliwe rozmiary.

Dużą popularnością cieszą się sklepy, które sprzedają wyłącznie odzież o dużych rozmiarach. Można tam kupić obszerne marynarki, swetry, spodnie czy obuwie dla panów, którzy wyrastają ponad przeciętność. Jest ich jednak wciąż za mało na polskim rynku. Pod tym względem polskie salony firm odzieżowych znacznie różnią się od swoich odpowiedników w innych krajach. Tam zazwyczaj odzież i obuwie dostępne są w bardzo dużej rozpiętości rozmiarowej. Niestety wielu polskich handlowców nie ma takich ambicji. Do części sklepów jeszcze nie dotarła informacja, że klient zawiedziony to stracone pieniądze. Widocznie konkurencja jest u nas wciąż zbyt mała, żeby warto było walczyć o każdego nabywcę.

Dojrzali mężczyźni przeważnie nie lubią spędzać czasu w sklepach i uważają ten czas za stracony, jednak wśród młodego pokolenia można zauważyć znaczącą zmianę podejścia do zakupów. Większość młodych, nie wyłączając mężczyzn, chce dobrze wyglądać, przykłada dużą wagę do swojego ubioru, i chętnie wybiera się na zakupy. Podpis

P.H.P. ANIREX - producent swetrów męskich 


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl