Jak nosić bluzę z kapturem

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: piszącyzbiurka

Czytano: 683 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 263 | Data: Fri, 5 Sep 2014 | 0 komentarzy

Bluza z kapturem jest kojarzona przede wszystkim ze stylem sportowym. Należy jednak pamiętać, iż jest to element ubioru kierowany do tych, którzy cenią sobie wygodę oraz niekrepujące ruchów stroje.

Bluza z kapturem jest kojarzona przede wszystkim ze stylem sportowym. Należy jednak pamiętać, iż jest to element ubioru kierowany do tych, którzy cenią sobie wygodę oraz niekrepujące ruchów stroje. Bluzy mają jeszcze jeden plus – jeśli posiadają kaptur z powodzeniem mogą zastąpić parasolkę, którą przecież nie zawsze mamy za sobą. Zastanów się czy ciągle chciałabyś biegać mając pewność, że w razie deszczu nie wrócisz cała mokra do domu? Kaptur chroni też głowę od przewiania np. podczas powrotu z basenu.

 

Bluza z kapturem jest nieodłącznym elementem wypadów za miasto bądź na wakacyjny wyjazd. Nad wodą będzie stanowić doskonałą ochronę przed komarami, w terenie górzystym uchroni przed spadkami temperatur, a nad morzem nie pozwoli na zbytnie wychłodzenie organizmu przez wiatr.

 

Bluza z kapturem jest również stałym elementem stylizacji kilku subkultur. Przodują w tym głównie hiphopowcy dla których stanowi ona doskonałą zasłonę twarzy. Podobne zastosowanie ma wśród wielbicieli heavy metalu tzw. „metali”. Ciekawostka jest fakt, iż Ci ostatni noszą bluzy ze spiczastym wykończeniem, a hiphopowcy preferują je okrągłe.

 

Przy kupowaniu bluzy z kapturem trzeba zwrócić uwagę na jego wielkość i to jak leży na plecach i głowie. Nie ma bowiem nic gorszego niż zbytnie „rozpłaszczenie” bądź tez zły krój. Jeśli kaptur ma chronić przed deszczem powinien mieć w środku dodatkowa warstwę ocieplającą.

 

Bluza musi po prostu być dopasowana do twojego stylu i sylwetki, a także wzrostu.Podpis

http://www.eioba.pl/a/4mr9/kurtki-ktore-pragneli-wszyscy


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl