Dzinsowa kurtka - absolutny must have

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 640 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 350 | Data: Wed, 3 Dec 2014 | 0 komentarzy

W szafie każdej kobiety powinno znajdować się kilka klasycznych i uniwersalnych ubrań, które dobrane w różne kompozycje, pozwolą zawsze stworzyć udaną stylizację.

 Jedną z takich rzeczy jest z pewnością dżinsowa kurtka! Podobnie jak spodnie wykonane z tego materiału, tak i dżinsowa kurtka jest ubraniem uniwersalnym i z pewnością, nigdy nie wychodzącym z mody.

Dżinsowa kurtka to nie tylko dopełnienie idealnej stylizacji na wiosnę czy wczesną jesień. Tak naprawdę możemy ją nosić o każdej porze roku. Sprawdzi się idealnie zarówno jako wierzchnie okrycie do pracy, jak i na wieczorne wyjście. Dżinsowej kurtki nie może zabraknąć w żadnej szafie!

Do tańca i do różańca

Można śmiało powiedzieć, że taka kurtka, jest jedną z najbardziej uniwersalnych części garderoby. Przebijają ją chyba jedynie spodnie dżinsowe. Kurtki wykonane z tego materiału są świetną receptą, na praktycznie wszystkie wyjścia. W pracy, pod warunkiem, że jej charakter nie wymaga od nas maksymalnie oficjalnego stroju, do eleganckich spodni możemy dobrać właśnie kurtkę dżinsową. Zastąpimy nią marynarkę lub żakiet, a nasza stylizacja zyska na świeżości, a już na pewno odejmiemy sobie w ten sposób kilka lat. Naturalnie najwięcej ciekawych stylizacji, z wykorzystaniem takiej kurtki możemy stworzyć w lecie i na wiosnę. Będzie doskonale pasować do wszystkich spodni. Wspaniale sprawdzi się w połączeniu z maksi sukienkami i spódnicami, w towarzystwie interesujących topów.

Jeśli chcemy oczarować wszystkich młodzieżowym wyglądem na wieczornej imprezie, kurtka dżinsowa może nam w tym pomóc. Dobierając ją do podartych dżinsów i koszulki z logo zespołu rockowego, oszałamiający efekt mamy jak w banku. Ale jeśli nie chcemy przesadzać z rockowym wyglądem, kurtka dżinsowa będzie wyglądać świetnie, również w połączeniu z kobiecymi, letnimi sukienkami.

Jak widać, dżinsowa kurtka pasuje prawie do wszystkich ubrań. Kupując takie wierzchnie okrycie, mamy gwarancję wytrzymałości na wiele lat i przede wszystkim zawsze modny ciuch. Dżinsowe kurki goszczą w modzie damskiej od dawna i wygląda na to, ze zostaną tu już na dobre!Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl