Dlaczego blogerki modowe lubią streetwear?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Natalia

Czytano: 618 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 404 | Data: Mon, 2 Jun 2014 | 0 komentarzy

W blogerkach siła. Tak przynajmniej uświadamiają nam media, plasując je na pierwszym miejscu w zakresie kreowania mody i wizerunku wszystkich kobiet.

To one decydują o tym co się nosi, jakie elementy garderoby są najmodniejsze, które marki są na topie. Moda na blogerki zmieniła się już w prawdziwy szał, którego nikt z nas nie potrafi powstrzymać.

Większość z nich zaczynała tak samo. Skromne zdjęcia wykonywane w domowym zaciszu. Pierwsze wpisy blogowe mało udane a zdjęcia niewyraźne bo wykonane przy udziale domowego sprzętu, bądź co bądź słabej jakości. Systematyczne blogowanie – przynamniej 2 wpisy na tydzień i sukces gotowy. Uwaga! Nie od razu. Jak opowiadają najbardziej znane – pierwsze oferty współpracy dotarły do nich nawet po 2-3 lata po opublikowaniu pierwszego wpisu.

Maffaschion, Macademiangirl, Charlizemystery – znane chyba wszystkim, którzy chociaż trochę interesują się światem mody. Ich stylizacje mają duże zainteresowanie ze strony kobiet, nic zatem dziwnego, że dostają zaproszenia na największe wydarzenia modowe na świecie. Same zresztą opowiadają, że blogowanie pozwoliło im na wiele działań, co do których nigdy nie miałyby możliwości.

Podróżują, zwiedzają, ubierają się – za darmo
Blogerka modowa - ta profesjonalna, praktycznie w całości poświęca się blogowaniu. Ten pewnego rodzaju oryginalny sposób na zarobek jest ciekawą alternatywą szczególnie dla tych, którzy lubią otrzymywać prezenty. Współpraca z wieloma markami opiera się na obdarowywaniu ich najnowszymi ciuszkami, butami, kosmetykami, sprzętem, karnetami do SPA – wszystko w zależności od zakresu tematycznego bloga.

I chociaż wszystkie znane dziewczyny twierdzą, że w swoich wpisach publikują tylko te ubrania, które rzeczywiście im się podobają, to na chętnych sponsorów nie narzekają. Mają setki par butów, bluzek, spodni i to wszystko dla nas, by zainspirować Polski do tego, by wyglądały modnie!

Życie modowych bogiń jest urozmaicone pod względem podroży. Zapraszane na różne gale, imprezy modowe, a nawet na wydarzenia sportowe. Ukwiecają swoim pięknym wyglądem imprezę oraz dają obraz tego, że dana marka jest trendy.

Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy zajrzeć na tablicę facebooka by zobaczyć, że wycieczka do Monako na F1 to tylko weekendowy wypad w całości zasponsorowany przez Martini dla Maffaschion i Jemerced.

Blogerki maja swój styl, owszem często w wydaniach streetwearowych z nonszalancko rozrzuconymi włosami, w bluzach diamante lub innych znanych markach. Kochamy je za styl. Nie możemy im także odmówić żyłki do interesów.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl