Biedronka na dziś – jakie promocje czekają na nas w nadchodzącym tygodniu?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 610 razy | Kategoria: Zakupy | Ilość słów: 382 | Data: Mon, 19 May 2014 | 0 komentarzy

Kwiecień jest miesiącem, w którym jest jeszcze zazwyczaj trochę za dużo zimy, by można było myśleć o jakiejś poważnej rekreacji na świeżym powietrzu czy o imprezach pod chmurką.

Na szczęście przyszedł wreszcie maj i można bez strachu zaplanować sobie dobrze spędzony czas poza domem i nie bać się, czy cała rodzina nie przemarznie nawet już wczesnym wieczorem.
W najbliższym tygodniu można wreszcie zacząć sezon grillowy. Tradycyjna majówka, długi weekend, nas w tym roku nie rozpieściła pogodą, ale teraz będzie znacznie lepiej i Biedronka jest na to przygotowana. Najważniejsze promocje skupiają się właśnie na tym, by udało nam się znakomicie grillowanie. Najważniejsze są tutaj oczywiście kiełbaski, które możemy wybierać bardzo różne, ale zawsze wśród nich powinna być śląska kiełbaska drobiowa, ale także specjalna kaszanka grillowa. Za jej sprawą poszerzymy trochę nasze horyzonty kulinarne i przygotujemy się na bardziej zaawansowane kulinarne dzieła, które wcale nie będą trudne w przygotowaniu.
Oferta Biedronki obejmuje także całe przepisy, na przykład na kruche żeberka z grilla, które przygotujemy dzięki oczywiście samym żeberkom, ale też specjalnemu jogurtowi, pieczarkom i przyprawom – wszystko w promocji. Dla osób zainteresowanych grillowanymi boczkami oraz rybami, zwłaszcza łososiem, także oczywiście coś się znajdzie. Jeśli w oczekiwaniu na główne danie zechcą państwo przekąsić chipsa, Biedronka też w tym pomoże.

Do mięsiwa warto dodać jakieś sałatki. Króluje tutaj kuchnia włoska, której przepis na sałatkę caprese Biedronka podkradła i oferuje państwu wszystkie jej składniki w świetnych cenach. Mowa tu zwłaszcza o pomidorach i mozzarelli.
Aktywność na świeżym powietrzu trzeba poprzeć odpowiednimi płynami, które uzupełnią nam straty wody. Dla bardzo aktywnych mogą to być napoje izotoniczne Clic, a dla dbających o zdrowie rodziny – mętne, bezpośrednio tłoczone soki owocowe. Jeśli nie przypadną one komuś do gustu, zawsze można skorzystać z oferty Biedronki na normalne soki i nektary.
Nawet jeśli nie mamy czasu na większą imprezę plenerową, możemy zrobić sobie piknik! Biedronka wyposaży nas w specjalna składaną matę piknikową, a wszystkie rzeczy potrzebne na pikniku zaniesiemy tam albo w poręcznym plecaczku, albo w torbie naramiennej. Wszystko dostępne jest w całej feerii barw dopasowanych do naszych osobistych upodobań.

Podpis

Aktualna gazetka z Biedronki - tylko na Ekoulotki.pl!


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl