Artykuły w kategorii: Zakupy

41: Nie bądź rakiem po plaży - czyli wakacyjny niezbędnik każdego urlopowicza
Sezon urlopowy w pełni. Polacy, gdy tylko mogą, korzystają z dobrodziejstw słońca. Wśród fanów opalania nie ma z pewnością osoby, która choć raz nie „przedawkowała” kąpieli słonecznej. Dlatego myśląc o opalaniu, pamiętajmy o ochronie naszej skóry.

42: Szkolna wyprawka last minute online (czyli jak zdążyć przed szkołą i nie zrujnować portfela)
Ceny podręczników oraz artykułów szkolnych w Internecie są niższe średnio o 22 proc. - wynika z analizy przeprowadzonej przez ekspertów z porównywarki ofert Nokaut.pl.

43: Kto łowi w sieci? Polak na e-zakupach
Raport przedstawiający wyniki badania „Zakupy w sieci” przygotowanego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia dla Grupy Nokaut S.A. Na zlecenie Grupy Nokaut powstał portret Polaków robiących zakupy za pośrednictwem Internetu.

44: Czego pragną dzieciaki na święta?
Już za kilka dni święta Bożego Narodzenia, trwają ostatnie dni zakupowej gorączki. Zwłaszcza dzieci z niecierpliwością wyczekują wymarzonych prezentów. Trafić w ich gusta to, coroczne wyzwanie dla Mikołaja. Grupa Nokaut postanowiła przyjść Mu z pomocą i zapytała najmłodszych, co chcieliby znaleźć pod choinką.

45: Prezenty walentynkowe. Tradycyjne czy te bardziej pikantne?
Tradycja Walentynek na dobre zadomowiła się w naszym kraju. Z początkiem lutego witryny sklepowe zmieniają wystrój na "okołosercowy", kwiaciarnie planują zwiększone dostawy czerwonych róż i rozpoczyna się gonitwa za odpowiednim prezentem dla ukochanej osoby.

46: Rozterki milionera. Czyli co zrobić z wielką wygraną?
Jak wydać kwotę ponad 33 mln zł? To pytanie zapewne spędza sen z powiek lottomilionerowi, który w czwartkowym losowaniu pobił rekord wygranej w historii polskich gier liczbowych.

47: Lustrzanka czy aparat cyfrowy?
Lato to dla większości Polaków czas urlopu i zasłużonego odpoczynku. Aby wspomnienia wakacyjnych dni zostały z nami na dłużej, możemy zachować je nie tylko we własnej pamięci, ale również w pamięci naszego aparatu fotograficznego.

48: Żarówki energooszczędne Viva-lite
Świetną alternatywą tradycyjnych świetlówek energooszczędnych mogą okazać się równie energooszczędne żarówki firmy Viva-lite, które na tle konkurencji wyróżnia wyjątkowa jakość światła jakie emitują.

49: Buty nie tylko Eskimosów
Jednym się podobają, dla innych są modową porażką – buty eskimoski, bo o nich mowa od kilku sezonów są nieodłącznym dodatkiem zimowych stylizacji. W czym tkwi sekret popularności tego obuwia?

50: Co kupić na prezent ślubny?
Lista prezentów ślubnych jest bardzo długa. Na prezent możemy kupić dosłownie wszystko, od tradycyjnych rzeczy przydatnych w domu, po bardziej luksusowe, i takie, na które nie byłoby stać młodej pary, jeśli miałaby je kupować samodzielnie.


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl