Artykuły w kategorii: Zakupy

31: Jak tanio kupić RTV?
Kiedy chcemy kupić sobie nowy telewizor lub nowy odtwarzacz DVD czy też sprzęt grający do naszego domu, to nie musimy wydawać fortuny. Możemy kupować mądrze i zaoszczędzić sporą gotówkę.

32: Z perfumami Sisley spraw by Cię zapamiętał
Większość ludzi jest wzrokowcami. Zapamiętują to co zobaczą, a swoich partnerów wybierają na podstawie wyglądu. Jednakże nie jest to jedyna cecha, która łączy ludzi przy wyborze swojego partnera. Nie zdając sobie z tego sprawy ludzie wybierają także swoją drugą połowę na podstawie zapachu.

33: Czy nocna bielizna jest dobrym pomysłem na prezent?
Odpowiedź na pytanie o to, czy bielizna nocna może być udanym prezentem wcale nie wydaje się prosta. Owszem, niemal każda z kobiet przyznaje, że nie narzekałaby, gdyby nieoczekiwanie trafiły do niej piżamy damskie wysokiej jakości.

34: Czym obdarować najbliższych
Zbliżające się Święta to nie tylko okres radości i spotkań rodzinnych, ale także stresu związanego ze znalezieniem idealnych prezentów dla najbliższych. Aby uniknąć typowych świątecznych wpadek, podpowiadamy kilka propozycji dotyczących idealnego prezentu.

35: Buty damskie na każdą okazję
Jaki prezent sprawi kobiecie najwięcej przyjemności, oczywiście obok biżuterii i kwiatów? Niewątpliwie dla większości pań będzie to stylowe obuwie. Jeśli więc mąż, chłopak czy narzeczony chce sprawić swojej ukochanej atrakcyjny prezent, może ją zabrać do sklepu oferującego buty damskie.

36: Obrazy na płótnie - pomysł na prezent
Co kupić bliskiej osobie na prezent? Każdy z nas na pewno musiał się kiedyś zmierzyć z takim wyzwaniem. Urodziny, święta, rocznice, tak wiele okazji, a pomysłów na prezent coraz mniej.

37: Święta tuż, tuż...
Jak co roku ten sam problem... Wszyscy cieszą się, że idą święta. Jest to bowiem ten czas, kiedy możemy nareszcie troszkę zwolnić tempo, spędzić czas z rodziną i odpocząć od wszystkich zmartwień.

38: Kupujemy buty dla dziecka
Kiedy właściwie powinniśmy kupić pierwsze buty dziecku? Najlepiej w momencie kiedy zaczyna stawiać pierwsze kroki. Jest to bardzo ważny okres w życiu naszego maluszka. Pamiętajmy, że źle dobrane buty mogą spowodować opóźnienie dziecka w jego rozwoju ruchowym.

39: Zakupowa rewolucja w iPhonem w dłoni
Podczas wizyty w centrum handlowym wystarczy sięgnąć po telefon, uruchomić aplikację Nokaut.pl, zrobić zdjęcie kodu kreskowego na pudełku produktu lub wpisać jego nazwę, a w kilka chwil zobaczymy, ile wybrany produkt kosztuje w tysiącach sklepów w internecie oraz w najbliższej okolicy.

40: Klockowo - najlepszym sklepem internetowym 2010 roku
Zakończył się organizowany przez SklepyFirmowe.pl konkurs na Najlepszy Nowy Sklep Internetowy 2010. Ponad 400 sklepów internetowych, założonych do końca 2010 roku, walczyło o nagrodę główną wartą 24 000 zł.


Strona 4 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl