Artykuły w kategorii: Zakupy

1: Odzież i obuwie męskie
Niewielu panów lubi chodzić na zakupy. Za wyjątkowych uchodzą mężczyźni, którzy bez większych protestów decydują się towarzyszyć swoim partnerkom w sklepowych wycieczkach.

2: Usprawniamy prasowanie
Prasowanie ma swoich zwolenników i przeciwników, jednak wydaje się że większość z nas za prasowaniem nie przepada i stara się je ograniczyć do minimum.

3: Kilka przydatnych sprzętów do domu
To nie urządzenia AGD gotują obiady, ale zawsze robi to ręka kulinarnego mistrza. Mimo to warto w swojej kuchni posiadać odpowiednie pomoce. Dzięki nim nie tylko przyspieszymy czas wykonywania posiłków, ale również znacznie ułatwimy sobie cały proces.

4: Dzinsowa kurtka - absolutny must have
W szafie każdej kobiety powinno znajdować się kilka klasycznych i uniwersalnych ubrań, które dobrane w różne kompozycje, pozwolą zawsze stworzyć udaną stylizację.

5: Jak nosić bluzę z kapturem
Bluza z kapturem jest kojarzona przede wszystkim ze stylem sportowym. Należy jednak pamiętać, iż jest to element ubioru kierowany do tych, którzy cenią sobie wygodę oraz niekrepujące ruchów stroje.

6: Jak nosić jeansy typu Boyfriend?
Spodnie typu Boyfriend nie wychodzą z mody! Luźne, stylizowane na podniszczone, nieco chłopięce jeansy są najgorętszym trendem tego roku. Poniżej kilka porad jak wyglądać w nich kobieco i modnie.

7: Trampki i ich historia
Ciężko wyobrazić sobie polskie ulice bez trampek. Noszą je już praktycznie wszyscy – młodzi, trochę starsi i Ci najstarsi. Obuwie to bardzo wygodne, tanie oraz dające odpocząć stopom po ciężkich zimowych butach.

8: Jak oszczędzać nie tracąc na jakości
Rzadko kto może dzisiaj sobie pozwolić na zrobienia zakupów bez konieczności patrzenia na ceny. Niestety, każdy z nas oszczędza i trzeba też zresztą przyznań, że według międzynarodowych badań Polacy są narodem, który potrafi to robić.

9: Dlaczego blogerki modowe lubią streetwear?
W blogerkach siła. Tak przynajmniej uświadamiają nam media, plasując je na pierwszym miejscu w zakresie kreowania mody i wizerunku wszystkich kobiet.

10: Biedronka na dziś – jakie promocje czekają na nas w nadchodzącym tygodniu?
Kwiecień jest miesiącem, w którym jest jeszcze zazwyczaj trochę za dużo zimy, by można było myśleć o jakiejś poważnej rekreacji na świeżym powietrzu czy o imprezach pod chmurką.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
© 2011 Artykulis.pl