Artykuły w kategorii: Wycieczki zagraniczne

1: Dlaczego warto wybrać Busy do Holandii ?
Z wielu środków transportu samochodowego, jednym z głównych są busy, kiedy zdecydujemy się wyjechać do Holandii - zastanówmy się czy wybrać własne prywatne auto czy właśnie busy ! Znakomite autostrady jak i wygodne samochody w teraźniejszości naprawdę dają znakomite możliwości podróżowania.

2: Egipt jako cudowny kraj
Egipt jest wspaniałym krajem, ma bardzo długą historie, a także budowle sięgające pierwszych ludzi na ziemi. Ludność egipska to zazwyczaj Arabowie, jednak zdarzają się jeszcze Koptowie.

3: Masaż gorącymi kamieniami – wskazania i przeciwwskazania
Nie zawsze klasyczny masaż jest w stanie dać pełen relaks i pomóc w problemach związanych z napiętymi mięśniami. Często problemem jest osiągnięcie optymalnej temperatury skóry podczas masażu.

4: Last Minute do Paryża
Coraz chętniej wybierają się polscy turyści do Francji. Kraj ten przyciąga swoją atmosferą i wiele osób marzy o odwiedzeniu Paryża i o zdobyciu doświadczeń związanych z tym właśnie wyjątkowym miastem.

5: Last minute w Peru
Jeśli chcemy wybrać się do tajemniczego Peru, to warto jest poszukać sobie dobrej okazji na wyjazd. Nie trzeba wcale płacić majątku, aby przejść się śladami zaginionej cywilizacji Inków.

6: Wygodnie w samolocie
Wiele linii lotniczych mamy obecnie w Polsce do wyboru. Z Polski drogą powietrzną dostać się możemy do każdego niemalże zakątka na ziemi. Warto jest poruszać się samolotem ponieważ taka podróż jest szybka i możemy bez trudu znaleźć się w miejscu przeznaczenia.

7: Forumowicz podziwia linie lotnicze
Kiedy chcemy się szybko przemieścić, ale droga, którą mamy do pokonania jest długa, to możemy pomyśleć o podróży drogą powietrzną. Warto jest przemieszczać się przy pomocy samolotu ponieważ w ten sposób wcale nie wydajemy więcej pieniędzy niż na podróż samochodem lub też autokarem.

8: Barcelona - serce Katalonii
Ja na wakacje to tylko do Katalonii. Dlaczego? Bo tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzeba do spędzenia czasu wymarzony sposób – piękna plaża z palmami, historyczne zabytki, życie nocne w licznych klubach, pyszne jedzenie i wino.

9: Wyjazd na narty do Włoch
Wszystkim pasjonatom sportów zimowych, a przede wszystkim narciarstwa i snowboardu, którzy zjeździli wzdłuż i wszerz polskie stoki narciarskie proponuję wyjazd na narty do malowniczych ośrodków Włoch. Zaznacie zjazdów po stromych szczytach, puszystym śniegu przy dużej ilości słońca.

10: Gdzie wyjechać aby wypocząć i pozwiedzać?
Myśląc o wyjeździe zagranicznym pierwszym krajem , który przychodzi nam do głowy z uwagi na popularność i ilość ofert oraz reklam jest oczywiście Egipt, a właściwie Arabska Republika Egiptu.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl