Tanie latanie na wiosnę - nowości

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Plus

Czytano: 511 razy | Kategoria: Turystyka | Ilość słów: 309 | Data: Mon, 18 Mar 2013 | 9 komentarzy

Wiosna rozpocznie się pod znakiem wielkich nowości wśród tanich linii lotniczych. Można powiedzieć, że Europą zawładną przedstawiciele taniego latania.

RyanairSiatki połączeń wciąż się powiększają, tworzą się nowe bazy w portach lotniczych, a przewoźnicy otwierają nowe desygnacje. Dlatego regularne linie lotnicze, czują poważny oddech konkurencji ze strony tych przewoźników. Wielkie towarzystwa lotnicze jak Lufthansa czy Air France wciąż szukają sposobów jak zachęcić klientów do skorzystania z ich usług. Jednak większość pasażerów kusi niska cena.

Bilety lotnicze do Bergen

Już od 28 marca polecimy do przepięknego, norweskiego miasta z linią wizz air. Bergen będzie połączone z portem lotniczym w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. Bergen to typowe miasto turystyczne. Przede wszystkim można zachwycać się tutaj starym miastem- Bryggen. Jest to także duże skupisko edukacyjne i kulturalne kraju. Wizz air w ostatnim czasie bardzo otworzył się na Norwegię. Oferuje także tanie bilety lotnicze do Oslo.

Ryanair z portu lotniczego w Krakowie

Już na wiosnę Ryanair planuje otworzyć drugą w Polsce bazę. Pierwszą otworzył we Wrocławiu, teraz plany dotyczą Krakowa. Irlandzki przewoźnik wraz z nową bazą otwiera aż sześć nowych połączeń. Sprzedaje bilety lotnicze do Birmingham a także do innych ciekawych europejskich miast. Wraz z wejściem na krakowski rynek lotniczy oferuje sporo biletów lotniczych w bardzo niskich cenach. Jak zawsze taka oferta przyciągnie sporo polskich turystów.

Oferta easyJet

Po walentynkach w Paryżu, które w niskich cenach oferował przewoźnik przyszedł czas na podróż na wyspy. EasyJet zachęca nas do zakupu biletów lotniczych do Londynu, a także do Edynburga czy Belfastu. EasyJet funkcjonuje jako przewoźnik low cost, jednak znacznie wyróżnia się od innych linii lotniczych. Oprócz niskich cen, możemy liczyć tu na jakość i komfort. EasyJet to to linie, które zwracają dużą uwagę na ekologię i ekonomię. W Polsce latają tylko z portu lotniczego w Krakowie.Podpis

Autor: www.lotniczelinie.org


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl