Tanie loty to sposób na rodzinne święta

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 607 razy | Kategoria: Porady i opinie | Ilość słów: 346 | Data: Sun, 28 Apr 2013 | 10 komentarzy

Jeszcze kilkanaście lat temu do Anglii jechało się autokarem. Męcząca to była podróż, doba w pozycji siedzącej, zmęczenie, brak możliwości skorzystania z toalety, stres przy złej pogodzie...

Oczywiście samoloty latały już bardzo często, ale nie każdego było na nie stać. Dziś w Anglii prawie każdy z nas ma kogoś bliskiego – przyjaciela, rodzinę, znajomego.

Niemal co święta wielkanocne czy bożonarodzeniowe  przychodzi myśl, że trzeba wydać trochę pieniędzy żeby się spotkać. Rozpoczynają się kalkulacje, kto do kogo ma lecieć, bo przecież liczy się liczba osób, zniżki, etc. Okazuje się, że wbrew temu, że dziś więcej osób podróżuje na wyspy, koszta są dużo niższe, a podróż trwa krócej. Oczywiście dlatego, że ludzie częściej korzystają z samolotów w ofercie tanie loty. Dzięki temu mogą dużo szybciej dostać się do Polski, a poza tym czują się dużo bardziej komfortowo.

Dzięki temu, że korzystają z usługi tanie loty wiedzą, że przylecą w dwie godziny a nie 24, a poza tym, wiedza, że będzie bezpieczniej, bo żaden szalony lub pijany kierowca nie zajedzie im drogi. Dodatkowym plusem korzystania z oferty tanie loty jest fakt, że samochodem bądź autobusem trzeba liczyć  się z wyspiarskim charakterem Anglii i dodatkowo doliczyć koszt przepływu promem będzie wyspą a Europą. Nie dziwne więc, że ludzie wolą wydać mniej  na tanie loty i przedostać się szybko i bezpiecznie niż więcej i tłuc się autobusem. Święta mają to do siebie, że trwają zazwyczaj dwa dni, z przygotowaniami góra tydzień. Później trzeba wracać „do siebie”. Sama myśl o dobowej jedzie dwa razy w krótkim czasie skłania do szukania hasła „tanie loty” w Internecie.

Kiedy tylko chcesz wybrać się na Święta do rodziny w Polsce, bądź za granicą, odpowiednio wcześniej zarezerwuj swój lot. Pamiętaj, że im bliżej wyjazdów, tym ceny biletów zaczynają rosnąć, swój najwyższy poziom osiągają na kilka dni przed wylotem. Jednak, jeśli zostały w samolocie wolne miejsca, można postarać się o wykup miejsca w opcji last minute, która może być korzystna cenowo.Podpis

Dorota Chojnacka


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl