Artykuły w kategorii: Porady i opinie

1: Zaplanuj swoją wyprawę
Planujesz wakacyjną wyprawę w góry, biwak, a może pieszą lub rowerową wycieczkę? Musisz się do niej odpowiednio przygotować. Należy zacząć od zaplanowania trasy. Wystarczy wziąć do ręki szczegółową mapę oraz przewodnik, dzięki czemu uda się ocenić, które miejsca naprawdę warto odwiedzić.

2: Możliwości wynajmowania samochodu
Znalezienie dobrej i taniej wypożyczalni samochodów wcale nie musi być trudne. Popyt na te usługi stale się zwiększa i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z ofert jakie proponują wypożyczalnie samochodów.

3: Plecaki podróżne i kryteria ich wyboru
Podróżowanie wiąże się z koniecznością transportowania ze sobą określonych przedmiotów, przynajmniej tych, które na pewno będą potrzebne podczas codziennych sytuacji. Przemieszczanie się bez ubrań, podstawowych środków higienicznych, a czasami także namiotu czy śpiwora, zdecydowanie utrudniałoby wszystko.

4: Prawa pasażerów linii lotniczych
Obecnie samolot jest jednym z najczęściej wybieranych środków transportu podczas planowania podróży wakacyjnych poza kraj zamieszkania. Jak wynika z najnowszych doniesień Komisji Ochrony Praw Pasażerów ULC, wzrasta też świadomość praw, jakie przysługują pasażerom.

5: Tanie loty to sposób na rodzinne święta
Jeszcze kilkanaście lat temu do Anglii jechało się autokarem. Męcząca to była podróż, doba w pozycji siedzącej, zmęczenie, brak możliwości skorzystania z toalety, stres przy złej pogodzie...

6: Aktywna majówka – jak ciekawie spędzić długi weekend?
Majówka tuż tuż, więc najwyższy czas, by zaplanować wypoczynek w czasie wolnych dni, zwłaszcza, że w tym roku wystarczy wziąć 3 dni urlopu, by cieszyć się dziewięciodniowym wypoczynkiem.

7: Jakie pamiątki z wakacji wybieramy najczęściej?
Bez względu na to, czy wakacje spędziliśmy w kraju, czy tez za granicą, zależy nam na tym, aby przetrwały w naszych wspomnieniach jak najdłużej. Jesteśmy świadomi tego, że nawet, jeśli pobyt nie był najbardziej udany, po jakimś czasie będziemy pamiętali przede wszystkim to, co sprawiało, że można było nazwać go wyjątkowym.

8: Co decyduje o popularności Bułgarii?
W ostatniej dekadzie coraz więcej osób wybiera rejon Morza Czarnego, a zwłaszcza Bułgarię na miejsce, w którym chce spędzić swój upragniony urlop. Region ten gwarantuje iście śródziemnomorską pogodę, przepyszną kuchnię i zakwaterowanie na najwyższym światowym poziomie, w dodatku tańsze niż w kurortach śródziemnomorskich.

9: Rower górski czy szosowy na wakacje?
W tym tekście postaram się odpowiedzieć na to krótkie pytanie. Czy w przypadku wyjazdu na wakacje brać pod uwagę rower szosowy czy górski. Oczywiście w tym wypadku trzeba zwrócić uwagę na to gdzie jedziemy jednak postaram się odnaleźć pewne abstrakcyjne wskazówki które pomogą odpowiedzieć na to pytanie dwóm stronom.

10: Hit ostatnich lat - nawigacja samochodowa GPS
Nowoczesne technologie w ostatnich kilkunastu latach niesamowicie szybko się rozwijają. Pojawiające się w nich zmiany sprawiają, że wykonywanie niektórych codziennych czynności jest łatwiejsze i wygodniejsze.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl