Nowości w liniach lotniczych na początek roku

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Plus

Czytano: 397 razy | Kategoria: Turystyka | Ilość słów: 364 | Data: Tue, 20 Nov 2012 | 3 komentarzy

Początek roku jest przyczyna wielu nowych planów i inwestycji. Linie lotnicze korzystają na razie z wielkich obniżek i promocji na koniec roku aby zachęcić jak największą ilość klientów do skorzystania z ich usług.

Początek roku jest przyczyna wielu nowych planów i inwestycji. Linie lotnicze korzystają na razie z wielkich obniżek i promocji na koniec roku aby zachęcić jak największą ilość klientów do skorzystania z ich usług. Zarówno przedstawiciele taniego latania jak i regularni przewoźnicy robią podsumowanie zysków i strat minionego roku. Zeszły rok okazał się niezbyt łaskawy dla wielu linii lotniczych. Ze swoimi pasażerami pożegnały się linie Malev, Spanair a także kilku innych przewoźników.

Malezjańskie linie lotnicze w sojuszu

Wraz z nowym rokiem możemy spodziewać się kilku zmian. Miedzy innymi Malezjańskie linie lotnicze wstąpią z początkiem roku 2013 do sojuszy Oneworld. Program lojalnościowy tego przewoźnika to Enrich. Przywileje tego przewoźnika zostaną rozszerzone także na inne linie lotnicze jak air france, Iberia, czy Finnair. Oprócz malezjańskich linii lotniczych do sojuszu Oneword wstąpiły także Quatar airlines.

Przedstawiciele taniego latania na stary i nowy rok

Koniec roku stoi pod znakiem wielu promocji, które oferuje między innymi Ryanair i wizz air. Bilety lotnicze możemy kupic już za złotówkę. Ryanair z Modlina będzie otwierał aż sześć nowych tras. Między innymi możemy kupić bilety lotnicze do Liverpoolu czy Frankfurtu. Wizz air natomiast przedstawił już świetną ofertę na wczasy zimowe, która obejmuje nie tylko europejskie desygnacje, ale także górskie kurorty. Oba przewoźnicy zainteresowani są także tanimi lotami z portu lotniczego w Lublinie. Wizz air oferuje bilety lotnicze do Oslo, Ryanair z kolei tanie loty do Liverpolu. Zarówno wizz air jak i Ryanair będzie oferował sporo połączeń z Londynem. Koniec roku to świetna okazja by polecieć na wyspy brytyjskie i skorzystać z wielu wyprzedaży. Tanio polecimy także do Szkocji. Warto także zapoznać się z ofertą linii easy jet, która na rok 2013 także zaoferowała sporo atrakcji. Przede wszystkim warto kupic bilety lotnicze do Paryża a także na London Luton. Easy jet to bardzo ekonomiczna i ekologiczna linia lotnicza. Materiał pokrywający skrzydła samolotu jest specjalnie dostosowany do mniejszej przepuszczalności spalin.Podpis

http://tanie--latanie.com/ - źródło


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl