Lepiej niż w hotelu

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: apgreff

Czytano: 677 razy | Kategoria: Noclegi i hotele | Ilość słów: 398 | Data: Thu, 27 Dec 2012 | 10 komentarzy

Z pewnością poszczególni właściciele hoteli przekonują Cię, że to właśnie z ich usług musisz skorzystać. I chociaż mogą Ci zaproponować oprócz komfortowych pokoi, również propozycję na spędzenie wolnego czasu, to wiesz bardzo dobrze, że nie musi to być to czego szukasz.

Wiesz bardzo dobrze, że pomimo tego, że usługi hotelowe cieszą się przeważnie bardzo dobrą opinią, to nie znaczy to, że czas spędzony w hotelu jest tym co Ci najbardziej odpowiada. Z tego też względu coraz częściej zamiast w hotelach zaczynasz się zatrzymywać w czasie podróży służbowych w małych motelach czy u prywatnych osób. Jednak uważasz, że najlepszym rozwiązaniem są samodzielnie mieszkania, które coraz częściej możesz wynająć na tak krótki okres czasu.

I musisz przyznać, że taka propozycja coraz bardziej Ci się podoba. Zwłaszcza, że większość z tych mieszkań to apartamenty najwyższej klasy. Tym samym zyskujesz możliwość nie tylko niepowtarzalnej wręcz swobody, ale także spędzenia kilka chwili w przytulnych, a jednocześnie bardzo komfortowych wnętrzach.I to właśnie to połączenie jest tym co Cię najbardziej zaskoczyło. Byłeś bowiem przekonany, że takie apartamenty czekają na Ciebie tylko i wyłączenie w hotelach.

gpx4yagkwl80p7x.jpg

A tu zyskujesz możliwość zamieszkania w nich również poza hotelem co Ci bardzo odpowiada. Dzięki temu, że zainteresowałeś się możliwością wynajęcia apartamentu na kilka dni, jaką zaproponowano Ci w jednym z hoteli, przekonałeś się o zaletach takiego właśnie rozwiązania. Teraz wiesz już, że za każdym razem, o ile tylko jest to możliwe, będziesz korzystać z takich właśnie rozwiązań. Chociażby zaproponowane Ci mieszkanie nie miało standardu apartamentu, to i tak wybierz je niż hotelowy pokój. Dostrzegasz bowiem, że takie rozwiązanie ma bardzo dużo plusów, które bardzo przypadły Ci do gustu.

Dlatego też polecasz wszystkim swoim znajomym takie właśnie rozwiązaniem. Przekonujesz ich do tego, że zanim zrobią rezerwacje w hotelu, powinni sprawdzić inne możliwości noclegu, jakie są dostępne w danym mieście oraz w najbliższej okolicy. Wystarczy bowiem tylko raz skorzystać z innego rozwiązania niż hotel, aby dostrzec płynące z niego korzyści. Uważasz bowiem, że nawet najlepszy hotel nie jest w stanie zapewnić Ci takiego komfortu jak daje możliwość mieszkania w samodzielnym mieszkaniu. Przekonałeś się o tym sam w czasie swoich licznych wyjazdów służbowych. I teraz zachęcasz swoich znajomych do skorzystania z takiego właśnie rozwiązania.Podpis

Apgreff - wie, co dobre


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl