Artykuły w kategorii: Noclegi i hotele

1: Sopot - centrum Trójmiasta
Sopot znajduje się między Gdańskiem i Gdynią, tworząc z nimi nadmorski ośrodek aglomeracyjny - Trójmiasto. W sezonie wakacyjnym to właśnie on jest miastem gromadzącym najwięcej turystów.

2: Najwięcej gwiazdek, najwięcej luksusu.
Hotele o standardzie cztero i pięciogwiazdkowym oferują swoim gościom różnego rodzaju usługi dodatkowe, często bardzo ekskluzywne. Goście mogą w nich liczyć na room-service przez całą dobę (w niższych kategoriach, tylko przez 12godz.).

3: Świnoujście
Świnoujście to jedno z najpopularniejszych miejsc na polskim wybrzeżu. Miasto liczące prawie czterdzieści tysięcy mieszkańców zachwyca wyjątkowym położeniem na wyspie oraz najszerszą plażą w Polsce.

4: Lepiej niż w hotelu
Z pewnością poszczególni właściciele hoteli przekonują Cię, że to właśnie z ich usług musisz skorzystać. I chociaż mogą Ci zaproponować oprócz komfortowych pokoi, również propozycję na spędzenie wolnego czasu, to wiesz bardzo dobrze, że nie musi to być to czego szukasz.

5: Wypoczynek w Karpaczu
Każdego roku polskie góry odwiedzane są przez tysiące turystów głównie z Polski, ale również z innych Państw świata. A każda osoba, która choć raz odwiedzi przepiękne Polskie góry, marzy o tym, żeby wrócić w te urokliwe miejsca jeszcze nie raz.

6: Nowoczesny i nie tuzinkowy hotel we Wrocławiu.
Wrocław jest pięknym miejscem, gdzie co roku przyjeżdża masa turystów. Nie dziwi zatem fakt dużej ilości hoteli. O ich atrakcyjności decyduje w głównej mierze cena, ale nie powinniśmy zapomnieć o położeniu, obsłudze czy wystroju samego hotelu.

7: Hotel w ofercie konferencyjnej.
Hotel wrocław od dawna jest czymś znacznie więcej niż miejscem gdzie można jedynie przenocować podczas podróży. Teraz świadczy również zupełnie inne usługi, które na pierwszy rzut oka nie mają wiele wspólnego z hotelarstwem. Konferencje na najwyższym poziomie, czyli hotel wrocław w rozbudowanej ofercie.

8: Modne nieruchomości rekreacyjne… Domki letniskowe wakacyjnym marzeniem wielu Polaków
Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się na zakup własnej nieruchomości wypoczynkowej i inwestuje w domki letniskowe. Wielu z nas ma swoje magiczne miejsca, w które wraca zawsze podczas kolejnych wakacji.

9: Wiosenne rozważania o urlopie.
Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna sprawiła, że na pewno wielu z nas ciepło myśli o majowym wyjeździe, są też tacy którzy zaczynają z góry planować wakacyjny urlop.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl