Niemieckie linie lotnicze

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Plus

Czytano: 398 razy | Kategoria: Turystyka | Ilość słów: 326 | Data: Tue, 4 Dec 2012 | 3 komentarzy

Linie lotnicze Air Berlin już niedługo zawitają w polskim porcie lotniczym. Aż trzy razy dziennie będzie można latać z Krakowa do Berlina, ponadto z niemieckiej stolicy będzie można kupować bilety lotnicze do Warszawy.

Nowa oferta daje możliwości nie tylko odwiedzania Niemiec ale także podróży do innych krajów, z przesiadką w Berlinie. Od 2012 roku zostało przywrócone połączenie z Gdańska do Berlina, które zostało zawieszone w 2010 roku. Niemieckie linie lotnicze nie tylko rozpoczynają ekspansję po Polsce, ale takie oferują mnóstwo połączeń z Rosji. Dzięki ciekawym rozwiązaniom możemy odnaleźć ciekawe połączenia e wschodu na zachód. Dzięki nowym połączeniom możliwe są także loty do dalszych desygnacji, na przykład Stanów Zjednoczonych. Od ponad roku linie oferują także bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Air Berlin - nowa, niemiecka jakość

Air Berlin jest drugą co do wielkości linia lotniczą w Niemczech. Główny port lotniczy znajduje się w Berlinie. Ponadto air Berlin posiada huby w Palma de Mallorca, Norymberdze a także Dusseldorfie. Linia należy do sojuszu Oneword. W 2011 roku air Berlin otrzymało drugie miejsce, jako najlepsza tania linia lotnicza. Na pierwszym miejscu od wielu lat plasuje się easyJet, na trzecim zaś Norwegian. Dzięki nowym połączeniom z Polski jeszcze chętniej nasi rodacy będą kupować bilety lotnicze do Berlina, który jest ważnym miastem biznesowym a także od wielu lat dzięki bogatej historii, jest tam bardzo rozwinięta turystyka.

Bilety lotnicze do Berlina

Oprócz Air Berlin możemy do niemieckiej stolicy latać z Polski wieloma przewoźnikami, stąd air Berlin będzie miał bardzo dużą konkurencję. Ofertę składają także inni przedstawiciele taniego latania jak Ryanair czy Wizz Air. Oczywiście są to najtańsi przewoźnicy low cost, stąd tylko z bagażem podręcznym możemy polecieć za naprawdę niewielką sumę. Z Polski do Berlina latają także polskie linie lotnicze. W Locie możemy skorzystać z oferty szalonej środy, w której bilety do niemieckiej stolicy także zakupimy w bardzo niskiej i okazyjnej cenie.Podpis

Źródło: http://rezerwacja.org.pl/


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl