Artykuły w kategorii: Morze

1: Wczasy na wypasie – jak przeżyć wakacje życia…nad polskim morzem?
Idealne wakacje w cale nie muszą być drogie. Nie trzeba płacić tysięcy złotych za organizację ‎podróży w poszczególnych biurach turystycznych czy chociażby kupować biletów lotniczych. J

2: Tanie wczasy we Władysławowie
Kilka kilometrów od Pucka, w województwie pomorskim leży miasto Władysławowo. To znana nadmorska miejscowość, do której co rok przyjeżdżają rzesze turystów. Zażywać morskiej kąpieli można tu na piętnastu miejskich kąpieliskach. Władysławowo ma bardzo rozbudowaną infrastrukturę turystyczną.

3: Wypoczynek nad morzem
Gdy zbliża się termin urlopu, albo nawet dużo wcześniej zaczynamy się zastanawiać, gdzie tym razem zabrać nasze pociechy podczas letniego wypoczynku. Ważne jest by dobrze wybrać miejsce, bo od niego w głównej mierze zależy mile spędzony czas.

4: Jak kupić apartament w Kołobrzegu
Według naszego społeczeństwa nieruchomości inwestycyjne są najpewniejszą, obok lokat bankowych formą lokaty kapitału. Coraz częściej kupowane są nie tylko tradycyjne mieszkania w dużych miastach pod wynajem dla studentów, ale również apartamenty wakacyjne wynajmowane dla turystów.

5: Atrakcje Słonecznego Brzegu w Bułgarii
Do najsłynniejszych kurortów bułgarskiego wybrzeża należą między innymi Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Ten drugi uważany jest za najpiękniejszy i największy ośrodek wczasowy. Położony w południowo-wschodniej Bułgarii, przyciąga co roku tysiące turystów.

6: Jak zaplanować wyjazd nad morze?
Uwielbiamy odpoczywać na plaży wśród szumu fal i na rozgrzanym piasku, polskich plaż. Często będąc w pracy odliczamy dni do wymarzonego i tak bardzo upragnionego urlopu z rodziną. Jednak jeśli chcemy, żeby był on miły i fajny warto go wcześniej zaplanować.

7: Słupski Szlak Architektonicznego Kiczu
Niestety od wielu lat w Słupsku powstaje coraz więcej gniotów architektonicznych. Chodząc po słupskim centrum, trudno nie odnieść wrażenia że niektóre remonty czy też modernizacje projektowała osoba o dosłownie "gargamelskim guście i smaku".

8: Idziemy na plażę - o czym pamiętać?
Urlop nad morzem lub nad jeziorem oznacza spędzanie większości czasu na gorącej plaży. Kąpiele słoneczne, kąpiele wodne, gra w piłkę plażową i popijanie zimnych napojów musi być odprężające pod warunkiem, że nie zapomnimy o kilku rzeczach jeszcze w czasie pakowania walizek.


Strona 1 z 1
[1]  




© 2011 Artykulis.pl