Czy wrócą dawne połączenia Lotu?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Plus

Czytano: 592 razy | Kategoria: Turystyka | Ilość słów: 399 | Data: Tue, 19 Nov 2013 | 19 komentarzy

Polskie linie lotnicze w ramach restrukturyzacji musiały ograniczyć wiele połączeń. Zrezygnowały także z lotów między warszawskim portem lotniczym a Newarkiem.

Zawieszenie połączenia miało wpłynąć korzystnie na sytuację finansową Lotu. Sprzedaż biletów lotniczych do Nowego Jorku nie była zbyt rentowna, gdyż w miesiącach letnich na trasach atlantyckich była bardzo duża konkurencja, natomiast w miesiącach zimowych, połączenia nie cieszyły się zbyt dużą popularnością. Możliwe, że po restrukturyzacji, w okolicach 2016 roku powrócą połączenia do Newarku, choćby w zmniejszonej formie. Lot nie zaprzestaje obniżek do Stanów Zjednoczonych. Jednak nie zawsze promocja, którą można znaleźć na rynku polskim jest dostępna, także na rynku amerykańskim.

Czy Dreamlinery były strzałem w dziesiątkę?

Oczekiwanie na liniowca marzeń było bardzo dużym wydarzeniem medialnym. Niestety przez różne problemy samoloty wystartowały z dość dużym opóźnieniem i od razu były naprawiane. Mimo wszystko prezes Lotu wypowiada się bardzo pochlebnie o nowych maszynach. Stwierdził, że nie podjąłby innej decyzji i dziś także kupiłby Dreamlinery. Obecnie Lot domaga się odszkodowań od boeinga, gdyż przez uziemienie samolotów poniósł ogromne straty. Dreamlinery oferują bardzo wysoką jakość usług jak większą wilgotność powietrza, wyciszoną kabinę, więcej miejsca, dogodne ciśnienie. Nowe samoloty wpłynęły na całkowitą zmianę oblicza Lotu. Polskie linie lotnicze powoli wychodzą z kryzysu, jednak na rynku napotykają na dość mocną konkurencję ze strony tanich linii lotniczych a także innych regularnych przewoźników. Ryanair i wizz air mają bardzo dobrą sprzedaż w naszym kraju, a tanie loty po Europie sprawiają, ze pasażerowie rezygnują z usług Lotu.

Nowe pomysły w Locie

Trzeba przyznać, że Lot w ramach restrukturyzacji poczynił dużo zmian. Przede wszystkim wprowadził o wiele więcej mobilnych rozwiązań a także zastosował nowoczesne technologie. Dzięki temu klienci mogą na bieżąco sprawdzać status lotu, a także oglądać ceny za bilety lotnicze i szukać nowych promocji. Lot zajął się także promocją na większą skalę i zaczął inwestować w reklamy. Dobry marketing i rozgłośnienie nowych kierunków to bardzo dobry sposób na pozyskiwanie klientów. Jeszcze w tym roku ma wejść w życie prywatyzacja polskich linii lotniczych. Na razie nie wiadomo, kto kupi Lot, jednak mówi się o zainteresowaniu wielu linii między innymi Norwegian czy air Berlin. Żaden przewoźnik jednak oficjalnie nie potwierdził tych informacji.Podpis

Źródło: http://e-biletylotnicze.com/


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl