Wczasy w Bułgarii - Primorsko

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: ibisalsoft

Czytano: 448 razy | Kategoria: Biura podróży | Ilość słów: 319 | Data: Mon, 14 May 2012 | 10 komentarzy

Dlaczego warto pojechać do Bułgarii? Gdzie warto pojechać? Te i inne pytania często pojawiają się przy planowaniu letniego wypoczynku. Postaramy się na nie odpowiedzieć.

Bułgaria to jeden z najczęsciej odwiedzanych od wielu lat krajów, będących celem wakacyjnych podróży Polaków. Oferta wczasów w Bułgarii przyciąga turystów piaszczystymi plażami, piękną i słoneczną pogodą oraz wyśmienitą kuchnią i tradycyjną bułgarską gościnnością. Ułatwieniem jest także fakt, że w Bułgarii możemy się porozumieć bez znajomości języka angielskiego, gdyż Bułgarzy bardzo dobrze mówią po polsku. Jest kilka miejscowości wypoczynkowych, które polecają swoim klientom biura podróży. Należy do nich między innymi niewielka miejscowość - Primorsko, która liczy około 5 tyś. mieszkańców, natomiast w sezonie letnim liczba turystów sięga około 60 tyś.

Primorsko to dawna wioska rybacka, która w przeciągu paru lat zmieniła się w znane turystyczne centrum i stale się rozbudowuje,  powstają nowe hotele, pensjonaty, tawerny i restauracje, tak aby zadowolić tysiące przybywających corocznie turystów. Primorsko rozciąga się na półwysep, do którego przylegają dwie, niespotykane nigdzie indziej na bułgarskim wybrzeżu, przepiękne plaże z łagodnym zejściem do morza - północna i południowa. Nowo wybudowana promenada dookoła półwyspu sprzyja długim spacerom wzdłuż wybrzeża. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą korzystać z wielu atrakcji, takich jak: zabawa w Aquaparku, jazda konna, paralotnia, nurkowanie z instruktorem, przejażdżka na bananie, rowery wodne, skutery. W mieście znajdują się wypożyczalnie samochodów, rowerów. Biura podróży oferują również wycieczki objazdowe do Turcji i okolicznych bułgarskich miast.

Wczasy w Bułgarii to gwarancja udanego wypoczynku i pięknej opalenizny. Wie o tym każdy, kto chociaż raz spędził urlop w tym bardzo urokliwym nadmorskim kraju. Wakacje w Bułgarii są niezapomniane, zarówno ze względu na wspaniały klimat, jak i inne przyjemności.
Podpis

Biuro podróży Amida w Bielsku-Białej


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl