Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Turystyka

31: Spektakularna ucieczka od rutyny
Codziennie budzik, kawa, praca, dom – czujesz, że Twoje życie przecieka ci między palcami? Jeśli nie chcesz obudzić się za kilkanaście lat ze świadomością, że nic ciekawego nie przeżyłeś – po prostu zmień to! Zorganizuj swój gap year i naładuj baterie życiowe na kolejne dekady.

32: Gdzie pojechać na wakacje?
Wybór idealnego miejsca na słoneczne wakacje bardzo często dostarcza dużo problemów. W czasie wyboru warto zastanowić się, jakie miejsce jest poszukiwane i czym ma się ono charakteryzować.

33: Najbardziej utytułowana drużyna Portugalii
Sport Lisboa e Benfica, w skrócie SL Benfica to, obok FC Porto, najpopularniejszy i najbardziej ceniony klub piłkarski Portugalii, wywodzący się ze stolicy kraju – Lizbony. Klub został założony 28 lutego 1904 roku i od tego czasu drużyna zdobyła całkiem sporą kolekcję pucharów i nagród.

34: Za co można pokochać Szkocję?
Szkocja to piękny, tętniący zielenią kraj, który w pewnym sensie jest odizolowany od wpływów innych kultur, dlatego zachowuje swój specyficzny charakter i niepowtarzalność.

35: Wyjazd na narty – jaki bagażnik wybrać?
Jeszcze co najmniej do połowy marca, a może i dłużej będzie można korzystać z dobrodziejstw naśnieżonych stoków, delektować się grzanym winem i podziwiać niesamowite widoki pnąc się wyciągiem na sam szczyt gór. Polacy coraz chętniej decydują się na zimowe wakacje, podobnie, jak Francuzi czy Włosi.

36: Romantyczne miejsca – rzecz o turystycznych Walentynkach
Gdzie się wybrać w podróż z okazji czternastego lutego? Z polskich miejsc polecamy natchniony Kraków lub wyprawę do Zakopanego. W ofercie państw zagranicznych także nie brak miejsc romantycznych.

37: Tanatoturystyka w Egipcie
Śmierć od zawsze fascynowała ludzi. Ten moment przejścia do innego świata jest tak tajemniczy, dramatyczny a z drugiej strony pociągający. W naturze ludzkiej leży to, że do myśli o śmierci trzeba się przyzwyczaić. Aby oswoić się z tym trudnym tematem można na przykład odwiedzić miejsce pochówku.


Strona 4 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
© 2011 Artykulis.pl